Phantomers’a Yeni Özellikler Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Phantomers'a Yeni Özellikler Geliyor! Poster
Phantomers'a Yeni Özellikler Geliyor! Poster

NTTGame tarafından yayımlanan Türkçe MMOFPS oyunu Phantomers, tam sürüm öncesinde yeni güncellemeler ile içeriğini genişletmeye devam ediyor. Yerden silah alma ve odadan oyuncu atma gibi özelliklerin ekleneceği bu güncelleme hakkında detaylı bilgiyi haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
14.04.2016

Knight Online’ın Avrupa ve Amerika yayıncılık haklarını üstlenen NTTGame’in MMOFPS oyunu Phantomers‘da Tam Sürüm öncesi önemli güncellemeler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde oyuna eklenen yeni haritalar, yeni silahlar ve aralarında Türk karakter Hakan’ın da bulunduğu 2 karakterin ardından Phantomers‘da 14 Nisan tarihindeki sunucu bakımı ile birlikte heyecanla beklenen Yerden Silah Alma ve Oyundan Atma Oylaması içerikleri de oyuna ekleniyor.

Yeni eklenecek içerikleri oyuncuları ile birlikte kutlamak isteyen Phantomers ekibi birbirinden güzel 5 farklı etkinlik hazırladı. 14-17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek etkinliklerde oyuncular şu an için oyunda elde edilemeyen silahların sahibi olacaklar.

Güncellemeye Özel Phantomers Etkinlikleri

– Tecrübe Avcısı Etkinliği
– Klan Savaşı Ustaları Etkinliği
– Klan Savaşı Ölüm Ustası Etkinliği
– GM vs GM Etkinliği
– Bonus Tecrübe ve Altın Etkinliği

Ayrıca bahsettiğimiz güncellemenin ardından bazı oyuncuların yaşadığı optimizasyon ve lag sorunlarını da çözmek adına Nisan ayının sonlarına doğru detaylı bir çalışma yapılacağını ve hemen arkasında da oyuncular tarafından heyecanla beklenen PvE (Oyuncuya karşı yapay zeka) modunun oyuna ekleneceği belirtildi.

Phantomers‘a yapılan güncellemelere bakıldığında Phantomers ekibinin, oyunun ilk dönemlerinden beri belirttikleri “oyuncularımızın önerileri ile Phantomers‘ı şekillendireceğiz” söyleminin de arkalarında durdukları görülüyor. Çalışmaların devamını bekliyoruz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.829


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!