Phantomers’ta Şampiyon Belli Oldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Phantomers'ta Şampiyon Belli Oldu! Poster
Phantomers'ta Şampiyon Belli Oldu! Poster

Sevilen MMOFPS oyunu Phantomers'ta ikinci kez düzenlenen klan turnuvasında en iyi klanlar belli oldu. Toplam 5.000TL ödül havuzuna sahip olan turnuvada şampiyon olan Mod Z Red klanı büyük ödülü kazanırken, Ultimate Gaming alt klanı ile birlikte ikincilik ve üçüncülük ödüllerinin sahibi oldu.
Black Desert Kayıt Ol
Faaliyet Tarihi:
08.12.2015

Türkiye yayın hakları NTT Game’e ait olan yeni nesil MMOFPS oyunu Phantomers‘ta 5-6 Aralık tarihlerinde 2. Klan Turnuvası heyecanı yaşandı. Toplamda 54 takımın yer aldığı turnuvada oyuncular 5.000 TL ödül havuzunda aslan payını almak için kıyasıya mücadele ettiler. Bu müthiş heyecan NTT Game Resmi twitch.tv kanalı üzerinden yapılan yayınla da oyun severlere aktarıldı.

Phantomers 2. Klan Turnuvası Şampiyonu Mod Z Red!

Şampiyon olan klanın 2.500 TL kazanacağı turnuvanın finali Ultimate Gaming ve Mod Z Red takımları arasında gerçekleşti. Bo3 olarak gerçekleşen finalde unutulmaz anlar yaşandı. Finalin ilk maçını Ultimate Gaming, ikinci maçını Mod Z Red ekibi kazandı. Şampiyonu belirleyecek olan son maçta ise Ultimate Gaming hızlı oyunuyla 5-0 öne geçti. Fakat Mod Z Red ekibi müthiş bir geri dönüş ile mücadeleyi 7-5 kazandı ve 1. Klan Turnuvasının ardından 2. turnuvanın da şampiyonu oldu.

Turnuva sonunda ilk 3’e giren takımlar ve aldıkları para ödülleri

1) Mod Z Red => 2.500 TL
2) Ultimate Gaming => 1.500 TL
3) Ultimate Gaming 2 => 1.000 TL

Phantomers yetkilileri, 3. Klan Turnuvası için de çalışmaların başladığını belirttiler. Ocak ayı içerisinde ilk aşamaları online, finalleri ise offline olarak gerçekleştirmeyi planladıkları turnuvanın detaylarının Aralık ayı içerisinde açıklanması bekleniyor.

NTT Game’in Phantomers için planladığı E-Spor çalışmaları oldukça heyecan verici görünüyor. Eminiz ki yapılacak güncelleme ve etkinlikler ile Phantomers çok daha büyük bir kitleye ulaşacaktır.

Phantomers ve turnuvalar hakkında haberler için Phantomers resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.840


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı