Phantomers’tan 19 Mayıs Sürprizi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Phantomers'tan 19 Mayıs Sürprizi Poster
Phantomers'tan 19 Mayıs Sürprizi Poster

Türkçe MMOFPS oyunu Phantomers özel etkinlikleri ve gelişen içeriğiyle oyun severlerin beğenisini toplamaya devam ediyor. 19 Mayıs'ta düzenlenecek olan çok sayıda etkinlik ile daha hızlı seviye atlayabilir ve ücretsiz mühimmatlar elde edebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
19.05.2016

Yayıncılığını NTTGame’in üstlendiği yeni nesil taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers‘da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları başlıyor. Böylesine önemli bir günü oyuncuları ile birlikte kutlamak isteyen Phantomers ekibi 19 Mayıs’a özel eklentiler ve etkinlikler hazırladı.

Phantomers ekibi 19 Mayıs’a özel olarak oyunun arka plan müziğini, her seferinde coşkuyla dinlediğimiz Gençlik Marşı ile değiştirecek ve oyun içerisindeki sis bombasının dumanını kırmızı beyaz renklere bürüyecek. Bunlarla birlikte yapımcı Dream Execution’a özel olarak hazırlattıkları Kukri Türk bayrağı desenli bıçak da oyuna eklenecek.

Phantomers 19 Mayıs Özel Eklentileri

1. Bonus Tecrübe ve Altın Etkinlikleri
2. Tecrübe Avcısı Etkinliği
3. Klan Savaşı Ustaları Etkinliği
4. Oyuna Giriş Etkinliği
5. Phantomers‘da 19 Mayıs Sosyal Medya Etkinliği

Düzenlenecek olan etkinlikler ile oyun severlere, oyun içi markette bulunmayan P90 ve AK107 Türk bayrağı skinli silahların ödüllerin verileceği belirtildi.

Phantomers ekibinin hazırlamış olduğu etkinlikler hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

19 Mayıs çalışmalarının yanı sıra Phantomers ekibi oyunda yaşanan kasma sorunları ile alakalı olarak da bir patch yayınladı. Yapılan açıklamaya göre oyundaki kasma sorununda gözle görülür oranda iyileşme yaşandığını ve bu çalışmaların Mayıs ayının sonuna kadar devam edeceği belirtildi.

Şimdiden herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlarız!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.311


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!