PUBG İstanbul’da Oyuncular İle Buluşuyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
PUBG İstanbul'da Oyuncular İle Buluşuyor Poster
PUBG İstanbul'da Oyuncular İle Buluşuyor Poster

MENA bölgesinin yanı sıra Türkiye ve Azerbaycan'da Nfinity Games tarafından yayımlanacak olan Battle Royale Survival oyunu Playerunknown's Battlegrounds, oldukça hareketli geçen bir beta sürecinin ardından İstanbul'da düzenlenen bir etkinlik ile oyun severler ile buluşuyor.
Faaliyet Tarihi:
26.03.2017

Nfinity Games’in Türkiye, Azerbaycan, Ortadoğu bölgelerinde servisini üstlendiği Dünyaca ünlü “Battle Royale Survival” türündeki bilgisayar oyunu Playerunknown’s Battlegrounds (PUBG), 26 Mart 2017 Pazar günü saat 14:00’dan itibaren İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenlenecek tanıtım lansmanıyla birlikte oyun severlerin beğenisine sunuluyor. 

En sevilen Twitch ve Youtube yayıncılarının da katılacağı bu etkinliğe tüm oyun severler ücretsiz olarak katılabilecek. Bu özel etkinliğe katılan oyun severler sevdikleri yayıncılarla son teknolojiye sahip “Monster” Notebooklar ile birlikte oyun deneyimini tatmanın yanı sıra, düzenlenecek olan yarışmalar ile özel üretim PUBG t-shirtlerinden; PUBG Steam Kodlarına kadar çeşitli hediyeler kazanabilecek. 

Etkinlik alanında yalnızca PUBG değil, Nfinity Games’in servisini yaptığı Point Blank‘in sezon turnuvasının büyük finali de gerçekleşecek. Bu turnuvayı kazanan takım Türkiye, Azerbaycan ve MENA temsilcisi olarak 50.000 Dolar ödüllü PBWC (Point Blank World Championship)’e katılmaya hak kazanacak. Gün boyu sürecek olan bu özel etkinliğe tüm oyuncular ücretsiz olarak katılabilecek.

Playerunknown’s Battlegrounds 23 Mart 2017 saat 18:00 itibariyle erken erişim fırsatıyla TamGame üzerinden alınabilir.
#pubg
#thisisbattleroyale

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.879


Yorumlar

4 yorum yapıldı
Yorum Yaz!