Playerunknown’s Battlegrounds Satışta! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Playerunknown's Battlegrounds Satışta! Poster
Playerunknown's Battlegrounds Satışta! Poster

Türkiye, Azerbaycan ve MENA bölgesi yayın hakları Nfinity Games'te bulunan survival MMO oyunu Playerunknown's Battlegrounds, yaklaşık 2 haftalık bir beta sürecinin ardından İstanbul'da gerçekleştirilen etkinlik ile oyun severler ile buluştu. Final yayınıyla satışa çıkan PUBG'a Steam üzerinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
01.04.2017

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu Playerunknown’s Battlegrounds, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkemli bir etkinlik ile oyuncuların beğenisine sunuldu.

Etkinliğe ilgi oldukça yükekti. 500’den fazla oyun severin ziyaret ettiği etkinliğe gelen oyun severler, Battlegrounds oyununu Monster Notebooklar ile test edip, oyun kodlarından, sınırlı sayıdaki oyun içi karakter kıyafetlerine; özel üretim t-shirtlerden, Nfinity Games altınlarına (NG) kadar bir çok hediye kazandılar.

Easter GamersTV (Mete Özbey), GamerRocko (Şefik Akkoç), BeatPug (Fırat Albayram), SemizOtuTR (Metin Çayhan) gibi bir çok ünlü Twitch ve Youtube içerik üreticisinin boy gösterdiği etkinlik, adeta bir oyuncu- yayıncı buluşması havasında geçti. Yayıncılardan ve takipçikerden tam not alan Playerunknown’s Battlegrounds, henüz çok yeni bir oyun olmasına rağmen Twitch platformunda da ilk sıraları domine ediyor.

Ziyaretçilerin oyuna ve etkinliğe doyduğu etkinliklte Nfinity Games, yeni platform “TAMGame”i de tanıtmış oldu. TAM Game, Nfinity Games’in yeni oyun platform olacak. Önümüzdeki haftalarda tam anlamıyla akif olacak bu portal üzerinden Nfinity Games’in servis ettiği tüm oyunlar artık “TAM Game” üzerinden tek bir hesapla oynanabilecek. TAM aynı zamanda şirketin servis ağını kapsadığı bölgelerin de kısaltılmasıdır: (T)ürkiye, (A)zerbeycan, (M)ENA (Ortadoğu ve Kuzey Afrika).

Playerunknown’s Kıyafeti Kazanma Şansı

Playerunknown’s Battlegrounds, Steam üzerinden satın alınacağı gibi, oyunun servisini sağlayan Nfinity Games’e ait pubg.tamgame.com üzerinden satın alınabiliyor. Üstelik pubg.tamgame.com üzerinden satın alım yapan oyuncular arasıdan her gün 10 kişi “Dünya üzerinde sadece 10.000 adet ile sınırlı” “Playerunknown’s Kıyafeti” kazanma şansı yakalıyor.

PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) ile ilgili tüm etkinlik, duyuru ve yenilikleri için Facebook sayfasını ziyaret edebilir, erken erişim için henüz bir key’iniz yoksa yapılan çekilişlerle sahip olabilirsiniz

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.291


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!