Playerunknown’s Battlegrounds’tan İlk Rekor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Playerunknown's Battlegrounds'tan İlk Rekor! Poster
Playerunknown's Battlegrounds'tan İlk Rekor! Poster

Kapalı beta testlerinin henüz 2. haftasındayken Twitch yayınında 85.000'den fazla anlık ziyaretçiye ulaşmayı başaran Playerunknown's Battlegrounds, henüz çok yeni bir oyun olmasına rağmen Global Twitch listesine 2. sıradan girerek ne kadar iddialı bir oyun olduğunu şimdiden gösterdi.
Faaliyet Tarihi:
10.03.2017

Henüz iki hafta önce Kapalı Beta sürecine giren Playerunknown’s Battlegrounds (PUGB), milyonlarca oyuncunun ilgiyle takip ettiği ve dünyanın en önemli yayın platformlarından biri olan Twitch’in global listesine 85.000’in üstündeki anlık izleyici sayısıyla ikinci sırada giriş yaptı.

Unreal 4 motoruna sahip Survival tarzındaki online bilgisayar oyunu PUBG, Kapalı Beta süresi boyunca bedava olacak. Oyunu ücretsiz denemek isteyenler, Nfinity Games üzerinden Kapalı Beta Anahtarlarını temin edebilir ve bu anahtarlar (key) ile Steam platformu üzerinden oyunu indirip hayatta kalma savaşı tecrübesini yaşayabilirler.

Henüz oyun hakkında bilgi sahibi olmayanlar varsa, videosunu buradan izleyebilirler.

Oyun 20 Mart Pazartesi gününe kadar sadece Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak. Oyuncular ister Solo, ister Duo (İkili takım) olarak oyuna giriş yapabilecekler. Kapalı Beta hesapları 20 Mart Pazartesi tarihinden sonra geçersiz olacak.

Playerunknown’s Battlegrounds Tam sürüm çok yakında

Kapalı Beta sürecinden çok kısa bir süre sonra tam sürüme geçecek olan PUBG, Türkçe, Arapça ve İngilizce seçenekleri ile oynanabilecek. Sıkı durun; 26 Mart 2017 tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Yapı-Endüstri Merkezinde bir tanıtım etkinliği gerçekleştirecek. Katılımın ücretsiz olacağı bu etkinliğe katılan ziyaretçiler hem PUBG’un tam sürümünü test edebilecek, hem de Nfinity Games’in diğer efsane oyunu Point Blank’in büyük finalini izleyip etkinliklerden hediyeler kazanma fırsatını yakalayacak.

PUBG ile ilgili tüm etkinlik, duyuru ve yenilikleri için facebook sayfasını ziyaret edebilir, Kapalı Beta için henüz bir keyiniz yoksa yapılan çekilişlerle sahip olabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.688


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!