Point Blank’de Kardeş Ülkeler Arena’da! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Point Blank'de Kardeş Ülkeler Arena'da! Poster
Point Blank'de Kardeş Ülkeler Arena'da! Poster

Point Blank All-Star 2018 4 Kasım'da başlıyor! Azerbaycan ve Türkiye’nin en iyi oyuncularından oluşan takımların karşı karşıya geleceği turnuvada kıyasıya rekabetin yanı sıra sürpriz etkinlikler de oyuncuları bekliyor. PBTV'den canlı yayınlanacak olan etkinliğe ait tüm detaylara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
04.11.2018

01.11.2018 – 4 Kasım Pazar günü Azerbaycan ve Türkiye’nin en iyi Point Blank oyuncuları eğlence ve rekabet dolu bir etkinlik için karşı karşıya gelecek.

14.00 ve 18.00 saatleri arasında PBTV’den canlı olarak yayınlanacak etkinlikte; teke tek maçlar, takım maçları, TDM ve bomba modlarında birçok karşılaşma olacak.

PBST 2018 PBIC Sezon Finali’ne damgasını vuran World Judge ESC ve Plan B Gaming de dahil olmak üzere ligin iyi takımlarından katılacak isimler, PB severler tarafından oylama sonucunda belirlendi. Sevdiğiniz isimlerin yer alacağı All-Star maçlarını kaçırmamak için Point Blank Espor Facebook sayfasındaki ilgili içerikleri takip etmeyi unutmayın.

Kıyasıya mücadele ve ebedi dostluğun sahnede olacağı Point Blank All-Star 2018 [Azerbaycan vs Türkiye] etkinliğine tüm oyun severleri bekliyoruz!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.691


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!