Prime World’de Düşmanlar Çoğalıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Prime World'de Düşmanlar Çoğalıyor! Poster
Prime World'de Düşmanlar Çoğalıyor! Poster

Yakın zamanda getirilen İmtihanlar Modu ile gelişmiş PvE özelliklerine kavuşan Prime World 9.9 güncellemesi ile daha da gelişerek yeni ve acımasız düşmanlara kavuşuyor. Farklı özelliklerde 6 yeni düşmanın eklendiği Prime World'ü yeni haliyle test etmeyi unutmayın.
Faaliyet Tarihi:
21.08.2013

MOBA tarzı oyunlarda sık rastlanmayan PvE öğeleri, son dönemin popüler MOBA-RTS’i Prime World‘e “İmtihanlar Modu” adıyla eklenmişti. Prime World oynayanların büyük ilgi gösterdiği bu PVE modu, 9.9 yamasıyla güçlendirildi ve oyuna zorlu düşmanlar eklendi. Yetenek sistemindeki farklar ve kale geliştirme gibi özellikleriyle diğer MOBA’lardan ayrılan Prime World, MMO’cuların çok sevdiği PVE unsurlarına da böylece yer vererek klasik MOBA’lardan farklılaşmak istediğini göstermiş oldu.

9.9 güncellemesi ile Prime World‘e eklenen canavarlar:

– Öfkeli Ateş: Hiçbir zaman tek başına dolaşmaz, 3’lü takım halinde olurlar. “Ölüm Bariyeri” özelliğine sahiptir. Eğer Öfkeli Ateş yalnız kalmışsa veya kendi türünden fazla uzak kalırsa, etrafındaki düşmanlara hasar verecek şekilde patlıyor.
– Kulübe: “Dev Adımı” özelliğine sahip, hareket halindeyken etrafındaki düşmanların hızını %18 azaltıyor. Darbeleriyle etraftaki düşmanlara hasar veriyor.
– Lanetli Ağaç: “Ölümün Kucağı” özelliğine sahip, aktifleştiğinde 3 ani hareketle düşmanlarına hasar veriyor.
– Ateş İblisi: “Nefret Ateşi” özelliğine sahip. Eğer yaratığa birden çok kahraman saldırıyorsa, her biri için fiziksel ve büyü hasarına bağlı olarak kuvvet ve defansı artıyor.
– Koruyucu: “Koruyucu” özelliğine sahip. Saniyede bir kendi sağlığını %40 yeniler. Mantıklı olarak onu yüksek hasarla öldürmek gerekir veya tüm kahramanların ortak hedefi haline getirmek gerekir.
– Fare Adam: “Patlayan Göbek” özelliği var. Eğer canavarın sağlığı belirli seviyenin altına düşerse, Fare Adam belirli süre içerisinde patlamaya hazırlanıyor, eğer bunu başarırsa onun yerine 5 tane fare çıkıyor.

9.9 ile oyuna eklenen bir diğer PVE özelliği ise, Prime bölgesinde yaşayan bazı kahramanların oyunculara saldırmaya başlaması. Bu kahramanlar, Gorgon, Psyche, Baba-Yaga, Yılan-İblis ve Kitovras.

PVE’cilerin nihai amacı ve favorisi “boss fight”lar da Prime World PVE’sinde unutulmadı. İmtihanlar modunun yeni zorluk derecesi olan “Ölümcül İmtihan”da oyuncular çok güçlü yaratıklarla savaşabiliyor. Bu modun yaratığa karşı kazanılması halinde oyuncular 12 yetenek birden kazanıyor.

Şu sıralar açık betada olan ve sonbahar aylarında tam sürümünün çıkması beklenen Prime World‘de PVP de tam gaz sürüyor. İlk Türkiye turnuvaları geçen bayram tatilinde yapıldı ve bundan sonra Türk klanları karşı karşıya getirecek daha çok turnuvanın düzenleneceği açıklandı. Prime World, E3 2013’de En İyi Strateji Oyunu ve En İyi MOBA ödüllerini alırken “en rekabetçi PVP oyunları” arasına da girmişti.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.363


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!