Rakion’a Bayram Geldi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Rakion'a Bayram Geldi! Poster
Rakion'a Bayram Geldi! Poster

Joygame'in sevilen MMORPG oyunu Rakion'da Ramazan Bayramı'na özel etkinlikler başladı. 18-21 Ağustos tarihleri arasında Rakion'a giriş yaparak etkinliklere katılabilir ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
21-08-2012

Ağustos Ateşi Rakion’da

Ağustos ayı yaması tam gaz devam ediyor. Birbirinden eğlenceli etkinlikler, muhteşem hediyelerle dolu kampanyalar ve yepyeni eşyalar ile aksiyonun tadı Rakion’da yaşanıyor.

%40 İndirim!

18 – 21 Ağustos tarihleri arasında Özel Eşya Rafineri Ve set bölümlerinde % 40 indirim. Belirtilen tarihler arasında Rakion oyuncuları Özel Eşya ve Rafieri bölümündeki tüm eşyalara %40 daha ucuza sahip olacak. Özel eşya ve Rafineri bölümü karakter geliştirip, güçlendirmek için gerekli olan eşyaların satıldığı bölümdür.

Rakion’da Yıldınız Parlayacak!

18 – 21 Ağustos tarihleri arasında 5 adet Sürpriz Puan Çantası alan oyuncu Altın Yıldız, 10 adet Sürpriz Puan Çantası alan oyuncu Kara Yıldız yaratığı kazanıyor olacak.

 

İki Katı Tecrübe Puanı Ve Büyüleme Etkinliği

Ayrıca 18 – 21 Ağustos tarihleri arasında 2 Kat Tecrübe Puanı ve Büyüleme Şansı da aktif olacak. Oyuncular tüm oyunların sonunda normalde kazandığı tecrübe puanının iki katını kazanacak ve Büyüleme yapıldığında eşyanın yanma şansı %0’a düşecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 7.433


Yorumlar

2 yorum yapıldı