Rakion’da Yılbaşı Heyecanı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Rakion'da Yılbaşı Heyecanı! Poster
Rakion'da Yılbaşı Heyecanı! Poster

Joygame'in MMO aksiyon oyunu Rakion'da bomba gibi yıl sonu fırsatları sizi bekliyor. 27-31 Aralık arasında 2 Kat TP ve Büyüleme Etkinliği ile daha hızlı ve yanma riski olmadan büyüyebilirsiniz. Nakit yükleyerek yılbaşı paketi kazanma imkanı da sağlayan etkinliklerin detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
30.12.2013

Türkiye’nin en iyi MMO Aksiyon oyunu Rakion yine bomba gibi bir hafta sonu kampanyası ile oyuncularının karşısına çıkıyor. Rakion‘da yılın son fırsatlarını kaçırmayın! 27-31 Aralık arasında 2 Kat TP ve Büyüleme Etkinliği oyuncuları bekliyor. Daha hızlı seviye atlamak ve yanma riski olmaksızın büyüleme yapmak isteyen oyuncular bu fırsatı kaçırmasın.

Rakion‘un klasikleşen hafta sonu paket kampanyası yılbaşı ile birleşiyor ve fırsatlar artıyor. 28- 31 Aralık arasında 5.000, 10.000 ve 15.000 Nakit yükleyen oyuncular Yılbaşı Paketlerinden birini kazanma şansını yakalıyor. Yılbaşına özel paketlerde Öldürme Görevi Parşömeni, Sürpriz Puan Çantası (S), Maceracı Paketi 9 ve daha pek çok içerik oyuncuları bekliyor. Rakion‘la ilgili gelişmeleri takip etmek ve sürpriz etkinlikleri kaçırmamak için oyunun Facebook hesabını takip edebilirsiniz: www.facebook.com/Rakionturkiye

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.346


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı