Razer MOBA’lara Özel Faresini Duyurdu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Razer MOBA'lara Özel Faresini Duyurdu Poster
Razer MOBA'lara Özel Faresini Duyurdu Poster

Her geçen gün artan MOBA kitlesini göz önünde bulundurarak yeni oyuncu ekipmanları geliştiren Razer, League of Legends, DotA 2 ve Heroes of the Storm ile tam uyumlu yeni faresi Naga Hex V2'yi E3 fuarında duyurdu. Naga Hex V2'nin tüm özelliklerine ve fiyatına haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
15.06.2016

Oyuncu faresi dendiğinde akla ilk gelen isimlerden Naga serisinin en yenisi, popüler MOBA oyunları League of Legends, Dota 2 ve Heroes of the Storm için tasarlanmış yepyeni konseptli bir baş parmak tekerleği taşıyor. Bu yeni farenin en büyük destekçileri arasında Team SKT ve takımın orta koridor oyuncusu Lee “Faker” Sang-hyeok var.

Oyuncu ekipmanlarında ve oyun deneyimini zenginleştirmek için tasarlanmış yazılımlarda dünya lideri olan Razer en yeni oyuncu faresini E3’de duyurdu: Razer Naga Hex V2.

Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) oyunlar için özel olarak tasarlanan Razer Naga Hex V2, oyun içi verimi en yükseğe çıkarmak amacıyla MOBA oyun tarzı ve önceden kurulu MOBA profilleri için optimize edilmiş 7 tuşlu mekanik baş parmak tekerleği sayesinde, oyun deneyimini en üst seviyede zenginleştiriyor.

eSpor Takımlarıyla Birlikte Geliştirildi

Razer ürün geliştirmede eSpor takımlarıyla birlikte çalışıyor. Yeni Razer Naga Hex V2 de eSpor takımları tarafından anında sevildi. Pro League of Legends ekibi Team SKT’nın orta koridor oyuncusu Lee “Faker” Sang-hyeok yeni Razer Naga Hex V2 için şunları söylüyor: “Bu yeni oyuncu faresi MOBA oyuncularının klavye ve fare komutları arasında daha güçlü bir denge tutturmasına yardım edecek. Onların farklı durumlara daha iyi tepki vermelerini sağlayacak. Bu ekstra tuşların yerleşimi sizi yanlış tıklarım düşüncesinden kurtaracak şekilde doğru hamleler yapmanızı sağlayacak.”

Dünyanın en gelişmiş fare teknolojisi, Razer Naga Hex V2’yi daha da güçlü hale getiriyor. 5G, gerçek 16,000 DPI lazer sensör tüm kurulumlar boyunca hareketlere kesin, net ve hızlı olmasını sağlıyor. Çok monitörlü bir PC istasyonunda da 4K ekranda da aynı sonucu alabilirsiniz.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan’ın Naga Hex V2 için yorumu şu şekilde: “MOBA sahnesi tüm dünyada en çok izlenen eSpor türü haline geldi ve League of Legends, Dota 2 gibi oyunları pek çok profesyonel spor dalının liglerinden seyirci sayısı anlamında çok daha üstün ve popüler bir noktaya taşındı. Razer bu oyuncular için tasarlanmış ilk farenin üreticisidir ve şimdi o ilk fareyi daha da geliştirip oyuncuların beğenisine sunduğumuz için mutluyuz.”

Razer Naga Hex V2 Tamamen MOBA Oyuncularına Özel

Razer Naga Hex V2, Razer’ın MOBA oyuncuları için özel tasarlanmış farelerdeki öncü kimliğini devam ettiriyor. Razer “ilk oyuncu faresinin mucitleri” olarak biliniyor. Firma, oyun odaklı ilk fareyi ürettiğinde yıl 1998’di. Razer’ın oyun deneyimini zenginleştirme yönündeki ilgi ve çabası MMO’dan mobile kadar pek çok oyun tarzı için iki elle kullanılanlar ve solaklar için olanlar da dahil özel ürünler üretmesini sağladı.

Razer’ın bu yeni faresi, Naga Hex V2, ayrıca cihazlar arası senkronize edilebilen özelleştirilebilir aydınlatma özelliklerini açan Powered by Razer Chroma™ teknolojisine sahip. Oyuncular 16.8 milyon renk ve efekt çeşitliliği arasından istediklerini seçip kullanabilir. Özel ayarlar Razer Synapse yazılım platformunda yaratılabilir ve Razer Chroma Workshop üzerinden milyonlarca Razer yazılım kullanıcısıyla paylaşılabilir. Oyun içi Razer Chroma aydınlatma profilleri ayrıca pek çok oyuna da entegre. Overwatch, Call of Duty®: Black Ops III ve Blade and Soul bu oyunlardan sadece üçü.

Satış Fiyatı:

U.S. $79.99 / EU €99.99

Çıkış Tarihi:

Razerstore.com – 14 Haziran’da sınırlı sayıda çıktı.
Dünya çapında Haziran ayında dağıtılacak.

Razer Naga Hex V2 Özellikleri:

– 7 tuşlu mekanik baş parmak tekerleği
– 14 adet MOBA için özelleştirilmiş programlanabilir tuşlar
– Kauçuklandırılmış baş parmak grip’i
– Gerçek 16,000 DPI 5G lazer sensör
– Eğilimli scroll tekerleği
– 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneğiyle Razer Chroma™
– Cihazlar arası renk senkronizasyonu
– Saniyede 210 inch’e kadar / 50 G hızlandırma
– 1000 Hz Ultrapolling / 1 ms tepkime süresi
– Sıfır-akustik Ultraslick fare ayağı
– Razer Synapse
– 2.1 m örgü USB kablosu
– Ortalama ebat : 119 mm / 4.68 in. (uzunluk) x 75 mm / 2.95 in. (genişlik) x 43 mm / 1.69 in. (derinlik)
– Yaklaşık ağırlık: 135 g (kablo dahil)

Razer Naga Hex V2 hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.883


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!