Razer Wildcat Duyuruldu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Razer Wildcat Duyuruldu! Poster
Razer Wildcat Duyuruldu! Poster

Razer Xbox One için geliştirdiği turnuva kumandası Razer Wildcat'ı Pax Prime 2015'te duyurdu. Dünyanın dört bir yanındaki profesyonel oyuncuların öneri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen Wildcat, oyunculara yüksek kontrol ve hassasiyet sunuyor.
Faaliyet Tarihi:
29.08.2015

Oyuncu ekipmanlarında dünya lideri olan Razer, PC oyuncuları kadar konsolcuları da düşünerek yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Razer’ın Xbox One için geliştirdiği yüksek kalite turnuva kumandası Razer Wildcat, Seattle’daki Pax Prime 2015’de duyuruldu. Süper kontrol ve hassasiyet sunan Wildcat, dünyanın dört bir yanından esporcuların ve pro-gamerların önerileri doğrultusunda test edilerek geliştirildi.

Razer Wildcat, standart buton dizilişine multi-fonksiyonlu dört buton daha ekledi. Bu ekstra butonlar oyuncuların kolay erişim için kumanda üstündeki istedikleri butonları tekrar bağlamasına imkan veriyor.

Yüksek kaliteli diğer turnuva kumandalarından %25 daha hafif olan Razer Wildcat for Xbox One’ın diğer özellikleri arasında hareket hızını artıran ergonomik şekli ve hızlı kontrol paneli de var.

Razer’ın kurucu ortağı, CEO’su ve Chief Gamer’ı Min-Liang Tan yeni Razer Wildcat için şunları söylüyor: “Razer Wildcat for Xbox One üçüncü jenerasyon Razer Xbox kumandası ve esporcular ile pek çok prototip üzerinde yaptığımız yıllar süren çalışmaların ürünü. Kendi klasmanında en hafif kumanda olması ve yeniden işlev atanabilecek şekilde tasarlanmış ekstra tuşları sayesinde oyunculara müthiş bir üstünlük sağlıyor.”

Razer Wildcat for Xbox One razerzone.com’da ve tüm dünyada Ekim ayında satışa çıkacak. Öngörülen satış fiyatı ise 149.99 euro (179.99 dolar). Ürünün resmi tanıtım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.035


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • twister3452 says:

    lutfen banada yollarmısınız
    ben oyun kayıt ıcın hersey yaptım
    sizden bir hediye beklerim