Razer XLR’li Kayıt Cihazı Seirēn Pro’yu Duyurdu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Razer XLR'li Kayıt Cihazı Seirēn Pro'yu Duyurdu! Poster
Razer XLR'li Kayıt Cihazı Seirēn Pro'yu Duyurdu! Poster

Razer'ın yayın yapan oyuncular için özel olarak ürettiği yeni kondenser mikrofonu Razer Seirēn Pro, dijital USB bağlantısının yanı sıra analog XLR desteği sayesinde doğrudan miksaj masasına ve kameralara bağlanabilecek. Yüksek geçişli bir filtre ile güçlendirilen Razer Seirēn Pro, hırıltı ve sinir bozucu gürültüleri minimuma indiriyor.
Faaliyet Tarihi:
07.05.2015

Razer’ın yeni kondenser mikrofonu, XLR ile birlikte kusursuz kayıt deneyimi için yüksek geçişli filtre özelliği taşıyor.

Oyuncular için özel olarak üretilmiş donanım ve yazılımlarda dünya lideri olan Razer, streamer’lar ve YouTuber’lar için tasarlanmış dijital mikrofonu Razer Seirēn Pro‘nun çıkışını duyurdu. Razer Seirēn Pro Mayıs ayında mağazalarda olacak.

Razer Seirēn Pro, hırıltı, gürültü, trafik, rüzgar gibi streamer’ların içerik yaratırken karşılaşabilecekleri rahatsız edici ambiyans seslerini ortadan kaldırmak için yüksek geçişli bir filtre ile güçlendirildi. Böylece Razer Seirēn Pro dijital mikrofon seste berraklığa önem veren canlı video yayıncılarının, YouTuber’ların ve hatta müzisyenlerin önemli bir ihtiyacını karşılayan ideal bir ürün haline getirildi.

Ek olarak, Razer Seirēn Pro streamer’lara isterlerse bir analog XLR veya dijital USB bağlantısı üzerinden kayıt yapma seçeneği sunuyor. XLR kablosu sayesinde Razer Seirēn Pro doğrudan miksaj masasına ve kameralara bağlanabiliyor. Kullanıcılar isterlerse XLR seçeneğiyle çoklu mikrofon ve enstrümanları miksaj masasına bağlayabilecekler ve böylece canlı seanslarda daha gelişmiş bir hareket kabiliyetine sahip olabilecekler.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, Razer Seirēn Pro‘nun çıkışıyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “YouTube, Twitch ve benzerlerinin yükselen başarısıyla birlikte hi-fi kayıt ekipmanlarına olan talep eskisine oranla çok daha yüksek. Bizim ikinci condenser mikrofonumuz olan Razer Seirēn Pro, video oyun yayıncılarının tam aradıkları şey ve YouTuber’lar, müzisyenler, sesleri en duru şekliyle kaydetmek isteyenler için büyük değer taşıyor.”

Eksiksiz bir kayıt ortamı yaratmak için, Razer Seirēn Pro dijital mikrofonla birlikte kullanılabilecek stand ve filtre gibi aksesuarlar da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bu aksesuarlar Razer Seirēn Pro profesyonel bundle ile birlikte yalnızca RazerStore’da bulunabilir. Daha fazla bilgi edinmek ve ürünleri incelemek için buraya tıklayın.

Razer Sponsored Streamer Programı

Razer Seirēn Pro, Razer’ın içerik yayıncılarına özel olarak tasarladığı ürün ailesinin en yeni üyesi. Oyun ekipmanları ve teknoloji alanında dünya çapında lider olan Razer, özel ürünlerini geliştirmek için tanınmış profesyonel YouTuber’lar ve streamer’lar ile birlikte çalışıyor. Firma ayrıca bu alanlarda yeni yeteneklerin gelişmesi için çalışmalar yapıyor. Bu adanmışlığın bir parçası olan Razer Sponsored Streamer Program, içerik yayıncılarının ve streamer’ların kayıt kalitesini profesyonel bir seviyeye taşımaları için geliştirilip kuruldu.

Bu programın üyeleri üç deneyim seviyesine ayrılıyor ve Razer’ın sponsorluğu her bir seviye için özel olarak planlanıyor. Bazı üyeler Razer Seirēn alıyor, bazıları ise Razer’ın “tam takım” ekipmanlarıyla destekleniyor.

Razer Sponsored Streamer Programı hakkında daha fazla bilgi almak için: www.razerzone.com/sponsored-streamer.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.129


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı