Razer’dan Işıl Işıl Mouse Mat: Firefly | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Razer'dan Işıl Işıl Mouse Mat: Firefly Poster
Razer'dan Işıl Işıl Mouse Mat: Firefly Poster

Razer'ın yeni oyuncu destek ekipmanı Razer Firefly, 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneğiyle donanmış Chroma aydınlatmaya sahip dünyanın ilk ultra ince dayanıklı mouse mat'i olacak. Daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamanızı hedefleyen ürün Haziran ayında tüm dünyada piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.
Faaliyet Tarihi:
22.05.2015

Razer’ın yeni oyuncu destek ekipmanı Razer Firefly, 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneğiyle donanmış Chroma aydınlatmaya sahip dünyanın ilk ultra ince dayanıklı mouse mat’i olacak. Daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamanızı hedefleyen ürün Haziran ayında tüm dünyada piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Razer Firefly Oyun Deneyimini Arttırmayı Hedefliyor

Oyuncu donanımı ve bilgisayar çevre birimlerinde dünya lideri olan Razer, Chroma aydınlatmaya sahip ilk dayanıklı oyun mouse mat’i Razer Firefly‘ın çıkışını duyurdu. Razer’ın geliştirdiği Chroma aydınlatma bu kullanışlı mouse mat’e 16.8 milyon renk seçeneği ve reaktif, hare, spektrum dahil sayısız kişiselleştirilebilir aydınlatma efekti ekliyor. Razer Firefly sol, sağ ve alt kenarlarında aydınlatmaya sahip ve görsel şölene dönüşebilecek limitsiz renk kombinasyonu için Chroma eklentili tüm Razer ürünleriyle senkronize edilebilir

Razer’ın dünyanın en iyi profesyonel oyuncuları tarafından test edilip onaylanan güvenilir performans özellikleriyle tasarlanan Razer Firefly, kontrol ve hız arasındaki denge için mikro dokulu apreye sahip. En iyi hale getirilmiş yansıtıcı yüzey ise fare hareketlerinin imlece anında iletilmesini ve oyun içinde hızlı cevap verme yeteneğini destekliyor.

Razer’ın kurucusu ve CEO’su Min-Liang Tan, Razer Firefly ile ilgili şunları söylüyor: “Razer Firefly, Chroma ailesi için yeni bir milat. Razer Firefly‘ı yeni ve tamamen özelleştirilebilir Chroma aydınlatmanın yanısıra, bir oyun mouse mat’inin sahip olabileceği en iyi bileşenlerle tasarladık. Kim demiş ki tarzınızla kazanamazsınız diye!”

Razer Firefly‘ın katıldığı Chroma özellikli Razer ekipmanları arasında, ödüllü Razer DeathAdder Chroma ve Razer Naga Epic Chroma oyun faresi, Razer BlackWidow Chroma oyun klavyesi ve Razer Kraken 7.1 Chroma kulaklık da var. Tüm Chroma ürünler 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneği ve Razer’ın Synapse yazılımı kullanılarak aktive edilebilen geniş yelpazede efektleri taşıyor. Synapse, tüm cihazların aydınlatma renklerini ve Chroma cihazlar arasındaki kalıpları tek bir tıkla senkronize etmeye yarıyor.

Razer Firefly, geliştiricilerin oyunlarına daha gerçekçi bir görsel deneyim katabilmek için entegre edebilecekleri Chroma SDK’da da yer alacak.

Firefly Özellikleri

– Dengeli oynanış için mikro dokulu apre
– Hızlı yanıt veren iz sürme için optimize edilmiş yüzey kaplaması
– Chroma özelleştirilebilir aydınlatma
– Kaymaz kauçuk taban
– Razer Synapse etkinleştirilmiş (Chroma özelleştirilebilir aydınlatma için)
– Altın kaplama, USB konektör (Chroma özelleştirilebilir aydınlatmayı çalıştırmak için)
– 2.13 metre, hafif, örgü fiber kablo
– Yaklaşık boyutlar: Uzunluk: 355 mm x Genişlik: 255 mm x Yükseklik: 4 mm
– Yaklaşık ağırlık: 380 gr.

Firefly Sistem Gereksinimleri

– USB girişine sahip PC veya Mac
– Windows® 8 / Windows® 7 / Windows Vista® / Windows® XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10)
– İnternet bağlantısı
– 100MB sabit disk alanı
– Razer Synapse kaydı (geçerli bir e-posta gerektirir), yazılım indirme, lisans kabulü ve internet bağlantısı, ürünün tüm özelliklerini aktive etmek ve yazılım güncellemeleri için gereklidir. Aktive edildikten sonra, ürünün tüm özellikleri isteğe bağlı çevrimdışı modda kullanılabilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.386


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı