Renaissance Heroes Türkiye Kapalı Beta Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
17.04.2013

ChangYou tarafından geliştirilen ve Avrupa’da yayını devam eden MMOFPS oyunu Renaissance Heroes, ArkArena yayıncılığında Türk oyunseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Türkçe seslendirmeyle 17 Nisan 2013 Çarşamba günü kapalı beta test yayınına başlayacak olan Renaissance Heroes‘u ilk testedenlerden biri olmak için sitemizden beta key alıp üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz.

Renaissance Heroes Basın Bülteni

Yeni ve özgün stiliyle dikkat çeken ücretsiz, online Fantastik FPS oyunu Renaissance Heroes‘u Türk oyuncularıyla buluşmasına sayılı günler kaldı. ArkArena tarafından Türk oyuncularına yönelik olarak gerçekleştirilen lokalizasyon çalışmaları ile yeniden şekillendirilen oyunda kapalı beta 17 Nisan Çarşamba günü başlıyor!

Tamamen Türkçe olarak olarak sunulacak oyunda, oyun içi seslendirmeler için de profesyonel ses sanatçıları ile çalışıldı. Renaissance Heroes, Türkiye’de en yaygın ve sevilen oyun türlerinden olan First Person Shooter (FPS) türünde fantastik ögelere sahip bir yapım. Oldukça hızlı ve net savaş yapısı, kendine has oyun mekanikleri ile farklı bir tarza sahip bir FPS oyunu. Adında da anlaşılacağı üzere, Rönesans döneminden ve dönemin önemli şehirlerden esinlenen mekanlarda geçen oyunda, ünlü sanat ve bilim insanı Leonardo Da Vinci’nin insanlık tarihini değiştirebilecek kayıp planlarını arayan karakterleri kullanarak maceraya dalıyoruz.

Dağıtılacak anahtarlar ile kapalı betaya katılacak oyuncular uzunca bir süre oyunu test etme ve bu sürecin sonunda özel hediyeler kazanma şansına da sahip olacak. Bu dönemde kazanabileceğiniz hediye çeşitlerinden bazıları ise özellikle iddialı FPS oyuncularını mutlu edecek cinsten, verilen hediyelerden bazıları şu şekilde sıralanıyor;

– Tüfekle en fazla adam öldüren 1. Kişiye: 30 günlük Sarsılmaz
– Arbaletle en fazla adam öldüren 1. Kişiye: 30 günlük Togan
– Özel silah ile en fazla adam öldüren 1. Kişiye: 30 günlük Gümüş Havan
– Yakın dövüş ile en fazla adam öldüren 1. Kişiye: 30 günlük Estergon
– Ezme ile en fazla adam öldüren 1. Kişiye: 30 günlük kostüm

Bunların yanı sıra, tecrübe bonusu, karakter açma, silahları güçlendirecek bonuslar, kostümler ve farklı hediyeler de kapalı betaya katılan oyuncuları bekliyor. Oyunu oynadınız ve hoşunuza gittiyse bir iyi haberimiz daha var, oyunu beğenen ve arkadaşlarıyla bu beğenisini paylaşanlar bunun için de ödül alıyor! ”Renaissance Heroes‘i en iyi ben tanıtırım!” mi diyorsunuz? O zaman Facebook, forum, blog ve Twitter üzerinden oyun hakkında yapacağın yorumlar ve paylaşımlar yaparak yeni ödüllere ulaşabilirsin. Yayınlanan tanıtım linklerinin, ekran görüntüleriyle birlikte forum üzerinden açılan etkinlik konusu altına göndermen yeterli.

17 Nisan’dan itibaren kapılarını Türk oyunculara açacak oyunda, Ölüm Maçı, Takım Ölüm Maçı, Kaptı Kaçtı, Duello, Dalmaca, Hakimiyet ve Özel Oyun ve özellikle oyuncuların karşı tarafın alanına girerek gol olmaya çalıştıkları eğlenceli Hezarfen (Touchdown) modu gibi farklı modları deneyebileceksiniz.

Kapalı betada kıyasıya sürecek olan rekabete katılmak, kendi gücünüzü kanıtlamak ve açık beta başlangıcında dağıtılacak olan bu hediyelere sahip olarak açık beta sürecine diğer oyunculardan bir adım önde başlamak istiyorsanız bu etkinliği kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.755


Yorumlar

4 yorum yapıldı
  • Erdoğan Mert Pire says:

    Arkadaşlar kapalı beta anahtarı bulup denedim 6.seviyeye kadar geldim tamamı ile oyun Türkçe Rönesans döneminde geçiyor Osmanlı silahları var oyunda silahları geliştirip + verebiliyoruz.Fakat çok az oyuncu var ben açık betayı bekliyorum açıkçası ben ilk girdiğimde pek bu duruma bir anlam veremedim gerek teması gerek dokusu açısında ilgi göreceğini düşünüp indirdim bir süre oynadım fakat bu durumdan ötürü hayal kırıklığına uğradım..Umarım oyuncu sayısı çoğalır ve oyun hak ettiği yere gelir 🙂 Oyun Sever arkadaşlara keyifli akşamlar 🙂

  • qiril says:

    merhaba arkadaslar