RF Online Sunucuları Kapanıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
RF Online Sunucuları Kapanıyor Poster
RF Online Sunucuları Kapanıyor Poster

Mayn Games tarafından Türkiye'ye getirilen MMORPG oyunu RF Online sunucuları 12 Temmuz 2012 Perşembe günü saat 10:00'de kapanıyor. Cash transferi, Cash geri ödemesi ve başlangıç paketi hakkında detaylı bilgiyi haberde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
12-07-2012

RF Online Sunucuları Kapanıyor

CCR tarafından geliştirilen ve büyük umutlarla Mayn Games tarafından Türkiye’ye getirilen MMORPG oyunu RF Online, 14 Mart’ta başladığı açık beta yayını sonlanmadan sunucularını kapatacağını duyurdu. Kapanış sebebi olarak yapımcı firmanın gerekli desteği vermemesini gösteren Mayn Games yetkilileri, 12 Temmuz 2012 Perşembe günü saat 10:00 itibariyle sunucuların yayınına son vereceğini belirtti.

Yapılan resmi açıklamayı ve transfer işlemlerinin detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.

“Yapımcı firmanın üzerine düşen görevleri yerine getirmeyerek oyuna gerekli desteği vermemesi, oyun içerisindeki hataları gidermemesi ve oyuna herhangi bir yenilik eklememesi oyuncularımıza diğer oyunlarımızda sunduğumuz destek ve hizmeti veremememize neden olmaktadır. Bu nedenle yapımcı firma ile yapılan anlaşmayı sonlandırmış ve RF Online sunucularını kapatma kararı almış bulunuyoruz. Sunucularımız 12 Temmuz 2012 Perşembe günü saat 10:00’da kapatılacaktır.
RF Online oyuncularını mağdur etmemek adına tüm RF Online oyuncularına diğer oyunlarımızda bazı ayrıcalıklar tanınacaktır.

A. [Cash Geri Ödemesi]

RF Online içerisinde harcamış olduğunuz cash’in belli bir bölümü aynı hesapla Karahan Online’a başladığınız takdirde ücretsiz olarak hesaplarınıza yüklenecektir. ( Detaylı açıklama 12 Temmuz 2012 tarihinde yapılacaktır )

B. [Cash Transferi]

Halen hesaplarında cash bulunan oyuncuların cash puanları Karahan Online’a aktarılacaktır. ( Detaylı açıklama 12 Temmuz 2012 tarihinde yapılacaktır )

C. [Başlangıç Paketi ve Hediyeler]

8 Temmuz 2012 tarihine kadar RF Online içerisinde hesap açmış oyuncular Karahan Online Orhangazi sunucusunda hesap açtıkları takdirde hesaplarına ücretsiz olarak Başlangıç Paketi alımına yeterli miktarda Portal HanPara ve ücretsiz olarak Yaz Paketi eklenecektir. ( Detaylı açıklama 12 Temmuz 2012 tarihinde yapılacaktır )

Başlangıç Paketi

Başlangıç paketi oyuna yeni başlayan oyuncuların seviye atlamasına yardımcı olma amacıyla hazırlanmış bir pakettir. Paket detayları için Web Dükkan’ına göz atabilirsiniz!

Yaz Paketi

Yaz paketi yaz teması ile hazırlanmış bir kostüm&eşya setidir.

Yaz Paketi İçeriği:

• 1x Güneş Gözlüğü
• 1x Mayo
• 1x 1 Svy. Dünya Kupası Özel Pelerini (Stat artışı)
• 2x Seviye 1 Pet Bileti
• 4x 99 Ruh İksiri (S)

Yapılacak etkinlik ve geri ödemelerin detayları 12 Temmuz 2012 tarihinde açıklanacaktır.

Yaşanılan sorunlar nedeniyle özür dileriz.”

Toplam Okunma Sayısı : 3.669


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı