Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul Oldu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
18.04.2020

Twitter sayfası üzerinden yaptığı açıklamada Erdinç İyikul artık Riot Games Türkiye müdürü olarak çalışmaya devam edeceğini açıkladı. Geçtiğimiz yıl Bora Koçyiğit’in yerine göreve gelen Onur Tamer’in Riot Games Amerika ofisinde yeni görevi Global Pazarlama ve Yayın Operasyonuna getirilmesi ile Türkiye Ülke müdürlüğü koltuğu boş kalmıştı. Bu görevi artık Erdinç İyikul üstlenecek.

Erdinç İyikul yaptığı açıklamada “Sekiz yıldır çalışmaktan mutlu olduğum Riot Games‘te görevime Türkiye Ülke müdür olarak devam edeceğim. Çalışmaktan keyif aldığım değerli ekibim ile birlikte, Türkiye’deki oyunculara güzel deneyimler sunmaya ve yaşatmaya devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Erdinç İyikul Oldu! İyikul sözlerinin devamında Tamer hakkında da açıklamalar yaptı. “Son yıl içerisinde beraber çalıştığım eski ülke müdürüm olan Onur Tamer’e bu süreçteki desteği için teşekkür ederim. Ayrıca merkez ofisteki yeni görevi içinde bol şans diliyorum”.

Riot Games yeni Ülke müdürü Erdinç İyikul kariyerinde başarılı ve kritik görevler yer alıyor. 2006 – 2007 yılları arasında Nintendo Türkiye ofisinde ürün müdürü olarak görev alan Tamer ayrıca 5 yıl boyunca oyun haber sitesinde genel yayın yönetmenliği de yaptı.

Kaynak: Hubogi

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.414


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!