RIP: Final Bullet Karakter Yetenekleri Açıklandı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
26.09.2014

Joygame’in Türkiye’ye getirdiği MMOFPS oyunu RIP: Final Bullet‘de yer alan karakter yetenekleri duyuruldu. Benzerine az rastlanan bu yetenekler sayesinde çatışma anında farklı stratejiler uygulayarak rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

RIP‘te toplam 14 adet yetenek mevcut. Yeteneklerinizi Ana Silah, İkincil Silah, Bıçak ve Bomba gruplarına ayrı ayrı atayabiliyorsunuz. Bu da size aynı anda 4 adet farklı yetenek kullanma imkanı tanıyor. Tabii bu yetenekleri ne kadar iyi kullanacağınız size kalmış.

Oyunda yer alan geliştirme bölümü oyun içindeki eşyalarınızı geliştirmenizi sağlıyor. Bu özelliği yetenekler için de kullanabiliyorsunuz. Fakat yeteneklerinizi geliştirmek için tecrübe puanı kazanmanız gerekiyor. Ne kadar çok oyun oynarsanız yetenekleriniz de aynı oranda gelişecektir. Yeteneklerinizi geliştirmeniz her daim sizin avantajınıza olacaktır. Geliştirdiğiniz yeteneklerin oyun içindeki etkisini mutlaka hissedeceksiniz.

Yüzüstü Vuruş
Yüz üstü yere yatıp ateş etme özelliği verir. Bu yetenek ile birlikte düşmanınızı beklerken görünürlüğünüzü zorlaştırırsınız. Oyuncular arasında “yatak” olarak tabir edilen oyun tarzını resmiyete döken yeteneğimiz diyebiliriz. 🙂

Silah Fırlatma
RIP sürekli aksiyonun olduğu bir oyun. Bu nedenle de mermilerinizin bitme olasılığı yüksek. Biz de bu durumu düşünerek size son bir şans verdik. Silahınızı rakip oyuncuya fırlatarak bu son şansınızı deneyebilirsiniz. Daha sonrasında ölmezseniz silahınızı attığınız yerden alıp diğer rakiplere de aynı işlemi uygulayabilirsiniz.

Korunma
Korunma yeteneği karşı takımı oyalamak için mükemmel bir yetenek. Bu yetenek ile silahınızı önünüze kalkan yaparak bacaklar hariç karakterinizin ön tarafının hasar almasını önlersiniz. Böylece siz rakibi bu yetenek ile oyalarken arka taraftan takım arkadaşlarınız taktiklerinizi konuşturabilir.

Ölü Taklidi
Biraz önce de söylediğimiz gibi aksiyonun bol olduğu bir oyundayız. Bol aksiyonun olduğu bir oyun oynarken de bazı şeyler gözümüzden kaçabilir veya normal gibi gözükebilir. Ölü taklidi yaptığınızda da aynen bu durum gerçekleşiyor ve rakibiniz sizi görmeyebiliyor. Bu durumda ister kalkıp arkasından vurun isterseniz de hiç belli etmeyip taktiklerini çözün.

Toplam Okunma Sayısı : 4.391


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı