RPG Ögeleri Goodgame Empire’a Derinlik Katıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
22.01.2013

Komutanlar ve kale kumandanları için donanım nesneleri ve zanaatlar oyunda yeni olanaklar sunuyor.

Hamburg, 22 Ocak 2013. En son güncelleme sayesinde Hamburglu oyun geliştirme şirketi Goodgame Studios‘un başarılı oyunu Goodgame Empire, oyun derinliğini ve çeşitliliğini önemli ölçüde artıran tümüyle yeni bir öğeye kavuşuyor. Kale lordları budan sonra komutanlarını ve kale kumandanlarını donanım nesneleriyle donatarak çeşitli saldırı ya da savunma özelliklerini iyileştirebilecekler.

Donanım nesneleri bilgisayar rakiplerine karşı yapılan başarılı saldırılardan sonra bulunabiliyor ve tamamlanan görevlerin ödülü olarak elde edilebiliyor. Silahlar, miğferler, zırhlar ve kalıntılar bulunabiliyor. Bunlarla saldırı ya da savunma birimlerinin komutanları, çeşitli özelliklerini, örneğin hareket hızını, dövüş gücünü ya da zaferle çıkılan çarpışmalarda kazanılan şöhreti iyileştirmek için donatılabiliyor. Tüm donanımlar için dört seviye bulunuyor – sıradan, ender, efsanevi ve epik. Seviye ne kadar yüksek olursa etkisi de doğal olarak o kadar büyük oluyor. Bunun ötesinde zanaat sayesinde var olan eşyalardan yeni nesneler üretilebiliyor ve bunlar daha yüksek değerlere sahip olabiliyor. Donanımların birleştirilmesiyle taktik yelpaze önemli ölçüde genişliyor.

Uzun Süreli Oyun Keyfi

“Donanım nesneleri sayesinde rol yapma oyunlarından öğeler Goodgame Empire’a giriyor”, diyor Goodgame Studios’un İş Geliştirme Müdürü Çağlar Eğer. “Bu sayede 21 milyonun üzerinde kayıtlı oyuncuya, oyun zevkini ve uzun süreli motivasyonu önemli ölçüde artıracak olan yeni hareket alanları sağlıyoruz.” Sonraki güncelleme için şimdiden yeni işlevlerle ilgili gelişmeler planlanmış durumda. O zaman donanım nesnelerinin etkisini büyüyle daha da artırabilen ikinci bir karakter devreye girecek. Yani Goodgame Empire deneyimli kale lordları ve sadık oyuncular için de her zaman yeni heyecanlar sunmaya devam edecek.

Goodgame Studios Hakkında

Hamburg merkezli Goodgame Studios, Avrupa’nın en hızlı büyüyen oyun şirketidir. Haziran 2009 yılında kurulan Goodgame Studios, bünyesinde 330’yi aşkın çalışanı barındıran bir online oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Dünya çapında 103 milyon kişi Goodgame Studios´un sosyal online oyunlarını oynamaktadır. Goodgame Studios´un gelişim hızı aldığı ödüllerle de tasdik edilmiştir, örneğin Goodgame Studios “2011 Yılının Girişimcisi” seçilmiş. 2012 yılında Goodgame Empire oyunu “European Games Award” ve “BÄM! Award” ödüllerine layık görülmüştür. Goodgame Studios başarı hikayesini sürdürmeyi ve 2013 yılının sonuna kadar 800 çalışana ulaşan
bir büyümeyi hedeflemektedir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.595


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı