RPG Oyunu SoulKing Açıldı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
RPG Oyunu SoulKing Açıldı! Poster
RPG Oyunu SoulKing Açıldı! Poster

Netmarble iştiraki FunnyPaw tarafından IOS ve Android mobil cihazlar için geliştirilen SoulKing yayın hayatına başladı! Türkçe dil desteğinin de yer aldığı aksiyon türünde bir RPG oyunu olan SoulKing'de gerçek oyuncularla savaşabildiğiniz gibi hikaye ve macera modunda yapay zekaya karşı da mücadele edebiliyorsunuz.
Faaliyet Tarihi:
14.07.2016

Netmarble’ın yeni RPG oyunu SoulKing, tüm dünyadaki mobil oyun severlerle buluşuyor.

Farklı içeriğiyle dikkat çeken SoulKing, Moriatia Kıtası’nın savunması için oyuncuları destansı bir göreve çağırıyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble, cesur kahramanlarla efsanevi Moriatia Kıtası’nı savunma heyecanı sunan mobil RPG oyunu SoulKing‘i tüm dünyadaki mobil oyun severlerle buluşturdu. 300’den fazla aşamanın yanı sıra güçlü oyun karakterlerine sahip SoulKing, hem RPG oyun severlere hem de strateji oyunlarının keyfini çıkarmak isteyenlere yepyeni bir deneyim vaat ediyor.

SoulKing, oyuncularını düşmanları yenerek Moriatia’yı koruyacakları görevlere davet ediyor. Oyuncular çeşitli Macera veya Hikaye modları arasından seçim yaparak, SoulKing‘in eşsiz tarihiyle tanışıyor.

Hikaye modunda oyuncular, epik SoulKing hikayesini tecrübe ederken, 10 bölümden oluşan Macera modunda ise benzersiz dövüş hareketleriyle düşmanlarını yenmeye çalışıyor. Her bölüm sonunda oyuncular kazandıkları ödüllerin yanı sıra, daha fazla ödül kazanmalarını sağlayacak olan baş düşmanlarla savaşma şansı elde ediyor. Ayrıca oyuncular, macera modunda altın, ekipman, eşyalar ve farklı kahramanlar da kazanabiliyorlar.

SoulKing‘in lansmanı ile ilgili olarak konuşan Netmarble Games Chief Marketing Officer’ı Seungwon Lee, “SoulKing‘i tüm dünyada oyuncularla buluşturduğumuz için son derece heyecanlıyız. Oyuncularımızın da efsanevi ve etkileyici Moriatia dünyasını kurtarmak için kendi kahramanlarını geliştirip savaşırken bu eşsiz fırsatın tadını çıkaracağını umuyoruz” dedi.

SouilKing’in Öne Çıkan Özellikleri

– Eşsiz Yetenekler Edinin: Her kahramanda, oyuncunun nasıl kullandığına göre çeşitli hareketleri tetikleyebilecek iki farklı yetenek bulunuyor. Bu yetenekleri kullanan oyuncular düşmanlarını pek çok değişik dövüş yeteneğinden faydalanarak yenebiliyorlar. Yetenekler otomatik olarak da kullanılabiliyor olsa da, savaşı bizzat kontrol etmek çok daha eğlenceli bir deneyim sunuyor.
– Kendi Yeteneğinizi Yaratın: Oyuncular kendi yeteneklerini oluşturabilecekleri gibi, yeteneklerin sırasını ve destelerin nasıl birleştirildiğini değiştirerek saldırı yöntemlerini de çeşitlendirebiliyorlar.
– Soul King için Özel Görev: Her Soul King oyuncusunun anlatılmamış öyküleri ve hiç görülmemiş ödülleri keşfetmeye yönlendirecek kendine has bir görevi bulunuyor.
– Maceraya Hazır Olun: Oyuncular, yolculukları sırasında topladıkları eşyaları Maceracı Dükkanı’nda satabiliyorlar. Genel Dükkan, Topaz Dükkanı, Yakut Dükkanı ve Gezginin Dükkanı’na da buradan ulaşabiliyorlar.
– Muazzam Bir Savaş: Kolezyum’da, oyuncular kendi takımlarını oluşturup diğer oyunculara karşı savaşabiliyorlar. Sıralamalarda yükselen ve unvan kazanan oyuncular ise savaşlar sırasında ek avantajlar elde edebiliyor.
– Ruh Parçaları: Kahramanlar ayrıca, macera modundaki savaşlardan ve hikaye modundan kazanılabilecek ruh parçalarını toplayarak çağırılabiliyor.
– Kahramanlar Salonu: SoulKing oyuncuları bu salonda, Altın, Ruh Taşı ve Eşöas karşılığında kiralayabilecekleri kahramanların listesini görebiliyor. Altın kullanılarak gün içinde en fazla beş kahraman kiralanabiliyor ve Ruh Taşı karşılığında günde yalnızca bir kere bu işlem yapılabiliyor.
– Zindanlar: Her biri farklı bir günde açılan ve eşsiz özellikler sunan Günlük Zindanlar’dan, oyuncular karakterlerini geliştirmek için gereken malzemeleri elde edebiliyor. Malzeme Zindanları’nı yağmalayıp tamamlamak ise oyunculara yükseltme için gereken malzemeleri sağlıyor.

SouilKing’i Nasıl İndiririm?

App Store | Google Play

Bir Netmarble Games alt şirketi ola FunnyPaw’un geliştirdiği SoulKing, oyun içi satın alma seçenekleriyle tüm dünyada ücretsiz olarak Google Play ve App Store üzerinden indirilebilir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.960


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!