S2 Son Silah Klan Turnuvaları İçin Hazırlanıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
01-09-2012

S2 Son Silah Tam Sürüm İle Gelen Yenilikler

14 Ağustos 2012’de açık betadan tam sürüme geçen S2 – Son Silah ücretsiz FPS oyunlar arasında hızlı yükselişini sürdürüyor. Tam sürümle birlikte nakitli eşyaların da geldiği oyunda dengelerin bozulmaması oyuncuları memnun ediyor. Oyuna eklenen nakitli eşyalar karakter görünümüne etki ediyor ve bunun yanında hızlı Tecrübe ve Altın puanı, isim değiştirme, maçtan çıkınca Tecrübe kaybını önleme ve Klan simgeleri gibi eşyalar da mevcut.

Özellikle oyuna eklenecek olan silahların, karakterlerin ve eşyaların oyuna nasıl etki edeceğini merakla bekleyen oyuncular bu doğrultuda oyuna ilerde de eklenecek olan eşyaların da oyunculara görsel açıdan katkı sağlayacak. Konuyla ilgili olarak ilerleyen günlerde oyuna yeni karakter ve görünüm eşyalarının da ekleneceğini söyleyen S2 Görevlileri, bir de yeni bir sistem hazırlığında olduklarını belirtiyorlar. Bunun yanında Eylül ayında da yeni bir güncellemenin de geleceğini ve bununla birlikte birçok farklı özelliğin oyuna entegre edileceğini söylüyorlar.

S2 Son Silah Klan Turnuvaları

Bu gelişmelerin yanında S2 Ekibi bir yandan da yapılacak Klan Turnuvaları için çalışmaları sürdürüyor. Büyük ödüllerin oyuncularla buluşacağı turnuvaya FPS alanında isim yapmış birçok klanın bu mücadelede yer alması bekleniyor. Bu turnuva ile E-Sports’a adım atacak S2 – Son Silah’ın ilk imtihanını başarıyla geçmesi bekleniyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.171


Yorumlar

3 yorum yapıldı