S2 Son Silah Tam Sürümde! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
S2 Son Silah Tam Sürümde! Poster
S2 Son Silah Tam Sürümde! Poster

Joygame'in sevilen MMOFPS oyunu S2 Son Silah 2 ay süren açık beta sürecinin ardından 14 Ağustos 2012 itibariyle %100 tam sürüm (final) yayınına başladı. Tam sürüm ile birlikte S2 Son Silah'a gelen yenilikleri haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
14-08-2012

S2 Son Silah Tam Sürüme Geçti

Devasa Online FPS oyunlara yeni bir soluk getirerek oyun severleri memnun eden S2 – Son Silah, 14 Ağustos itibariyle tam sürüme geçti. Tam sürümle birlikte oyuna birçok yenilik gelirken bunlardan en önemlisi, nakit eşyaların da oyuna eklenmesi oldu. Bunun yanında oyuna 3 yeni harita 3 yeni silah ve bunlara ek olarak Karakter İsmi Değiştirme, Klan Sembolü oluşturma, Klan Bilgisi Sıfırlama gibi yararlı eşyalar da dâhil edildi.

Yeni eklenen Savaş Lordu ve Kayıp Topraklar haritaları Klanlar için ilk tercih olacağa benziyor, çünkü bu haritalar da stratejik noktalar ve dikkat edilmesi gereken bölgeler oyuncuların daha da ilgilisini çekiyor. Bunun yanında S2 Oyun Yönetimi’nin her fırsatta söylediği nakit eşyaların, oyun içi dengeleri bozmayacak olması sözü böylelikle açıklık kazanmış oldu. Nakit eşyalar oyunculara çeşitli kolaylıklar sağlamakla birlikte, silahlar, oyuncunun sağlığı ve ekstra koruma gibi özellikler barındırmıyor. Böylelikle, oynanabilirlik etkilenmeden, bazı faydalar sağlanabiliyor.

Bütün FPS oyunlarda normalde 6 saniye olan bomba kurma/çözme süresi S2 Son Silah’da 8 saniye olarak tutulmuştu. Alınabilecek özel nakit eşya ile bu süre normaline yani 6 saniyeye düşüyor. Keza aynı şekilde karakterler, ekstra tecrübe puanı kazandırma dışında silah hasarı, sağlık, ekstra koruma gibi özellikleri etkilemiyor. Özellikle oyuna eklenecek olan silahların, karakterlerin ve eşyaların oyuna nasıl etki edeceğini merakla bekleyen oyuncular bu yeniliklerden oldukça memnun kaldılar. Bu doğrultuda oyuna ilerde de eklenecek olan eşyaların da oyunculara görsel açıdan katkı sağlayacağı aşikâr.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 9.030


Yorumlar

3 yorum yapıldı
Yorum Yaz!