S2 Son Silah’ın Mobil Uygulaması S2 Merkez Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
22.01.2013

Türkiye’nin İlk Online Oyun Mobil Uygulaması!

Joygame’in “S2 Merkez>”i İle Tanışın
Türkiye’nin lider online oyun markası Joygame‘in FPS(*) oyunu olan S2 Son Silah için mobil uygulama hizmeti başlatılıyor. Android ve IOS tabanlı telefonlara uyumlu olarak geliştirilen, “S2 Merkez” ismiyle Joygame tarafından başlatılacak bu uygulama Aralık ayında hizmete girecek.

Türkiye’de ilk kez devasa online oyun topluluğu, akıllı telefonlarını kullanarak iletişim kurabilecek! Yürüttüğü başarılı yerelleştirme çalışmalarıyla Türk oyuncu kimliğine uygun içerik getirmeyi kendisine misyon edinen marka Joygame, topluluk yönetimi alanında Türkiye’de çığır açacak bu uygulama ile oyunseverlerin yüzlerini güldürecek.

Bir MMO-FPS oyunu olan S2 Son Silah, akıllı telefon kullanan oyunseverlerle online oyun hizmetini mobile taşıyacak. “S2 Merkez” adıyla IOS ve Android tabanlı telefonlarla çalışacak olan bu mobil uygulama ile S2 oyuncuları, birçok özel hizmete akıllı telefonları sayesinde ulaşabilecek.

S2 Son Silah'ın Mobil Uygulaması S2 Merkez Geliyor Ekran Görüntüsü Telefonlara ücretsiz olarak indirilebilecek bu uygulama ile S2 kullanıcıları, oyuna giriş yapan arkadaşlarını gelen uyarı mesajlarıyla anında takip edebilecek. Aynı zamanda akıllı telefon üzerinden oyuncular, arkadaşlarıyla ve üye oldukları klandaki diğer oyuncularla sohbet etme ve anında mesajlaşma imkanına da sahip olacak.

S2 Merkez ile online oyun sektöründe çığır açılacak. Türkiye’de online oyun sektöründe lider konumda olan Joygame, böylesi bir projeyi hayata geçirerek Türkiye’nin oyun pazarlaması alanındaki vizyonunun ne kadar geliştiğini gösteriyor.

S2 Son Silah‘ın 2013’te Türkiye’de E-Spor’un öncüsü olacak diyen SHR Group ve Joygame Pazarlama Direktörü Ozan Aydemir: “Sadece oyuncunun yetenekleri ile kazananın belirlendiği Ücretsiz Online MMOFPS oyunumuzda, 2013 ile beraber neredeyse her ay farklı kurgularda ödüllü turnuvalarımız ve global finallerimiz olacak. Bunun en önemli ayağı ise Türkiye’de bir ilk olan S2’nin Mobil versiyonu “S2 Merkez” olacak. Android ve IOS tabanlı telefonlara uyumlu olarak geliştirilen uygulama ile Türkiye’de ilk kez Devasa Online Oyun topluluğu, akıllı telefonlarını kullanarak iletişim kurabilecek. Bu mobil aplikasyon ile oyuncular bizden tüm yenilikleri, duyuruları, etkinlikleri ve turnuvalarımızı telefonlarından takip edebilecekler, oyundaki arkadaşları ve takımları ile bu aplikasyon sayesinde iletişimlerini yürütebilecekler. Günümüzde mobilite artık kimsenin vazgeçemediği bir alışkanlık. O yüzden biz de oyuncularımıza bu mobil aplikasyonumuzu sunarak onlara biraz daha özgür bir platform yaratmak ve hizmet kalitemizi bir kat daha arttırmak istiyoruz. Bir ilk olacağı için de çok heyecanlıyız” dedi.
(*) MMO-FPS > Massively Multiplayer Online First Person Shooter

Joygame Hakkında

Yeni ve genç bir marka olan Joygame, online oyun sektöründeki yerini 2009 yılında almıştır. Oyunlarda her ayrıntıya dikkat ederek oyun severlere en kaliteli ve eksiksiz hizmeti sunmayı amaçlayan Joygame marka sahipleri ve çalışanları, oyun kökenli ve dinamik bir ekiptir. Türkiye’de emekleme döneminde olan oyun sektörüne yepyeni bir adım olan Joygame, seslendirmelerden, oyunun lokalizasyonuna, oyun içi hizmetlerden, etkinliklere kadar A’dan Z’ye her ayrıntıya dikkat ve önem veren yenilikçi bir firmadır. Birçok uluslararası MMO (Massive Multiplayer Online / çoklu oyunculu çevrim içi oyun) oyununun yayıncısı ve servis sağlayıcısı konumundaki Joygame, Türkiye’nin oyun sektörüne yatırım yapan en büyük firmalarından biridir. Kurulduğu günden bu güne yerleşik olarak Türkiye’de hizmet veren Joygame, kendi sektöründeki yüzde 75’lik pazar payıyla en büyük ve lider online oyun markasıdır.

Ayrıntılı bilgi için www.shr.com.tr ve www.joygame.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.722


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı