S2’de Yenilikler Bitmiyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
S2’de Yenilikler Bitmiyor! Poster
S2’de Yenilikler Bitmiyor! Poster

Joygame'in sevilen MMOFPS oyunu S2 Son Silah'a Eylül ayının sonunda başarı sistemi ekleniyor. Başarı sistemi sayesinde hem yeni ünvanlara sahip olabilecek hem de oyun için altın ve silahlar kazanabileceksiniz.
Faaliyet Tarihi:
29-09-2012

S2’de Yenilikler Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Türkiye’nin en iyi ücretsiz MMOFPS oyunu S2 Son Silah‘da, her geçen gün oyuna yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde lokalizasyon çalışmalarıyla oyuna Zımba ve Sultan Hançeri isimli 2 özel silah ve Kapalıçarşı eklenerek bu yenilik furyasına start verilmişti.

Önümüzdeki dönemde ise S2 Son Silah oyuncularını çok büyük yenilikler bekliyor. Eylül ayı sonunda gelecek genişleme paketiyle birlikte oyuna Başarı Sistemi eklenecek. Başarı sistemi ile birlikte oyunda oyuncular artık sıralamaların yanında yeni başarılara yelken açarak farklı unvanlar kazanabilecekler. Özel unvanlar yanı sıra, oyun içi altın ve özel silah kazanabilecekleri özel görevler de oyuna eklenecek.

Yeni Rütbe Sistemi Çekişmeyi Artıracak…

“Kimileri yaşar, kimileri ölür… Geriye bir tek REİS kalır” sloganıyla Rütbe Sistemini değiştirdiğini açıklayan S2 Ekibi, sokak atmosferini yansıtan yeni rütbelerin oyuna ayrı bir keyif katacağını belirtiyor. Temiz Yüz, Dünkü Çocuk ile başlayan yeni rütbeler, Kulağı Kesik, Afilli, Jillet ile devam ediyor ve Çakal, Beylerbeyi, Kabadayı, Baba ve Reis ile son buluyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.343


Yorumlar

2 yorum yapıldı