Savaş Meydanı Ön Kayıtları Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Savaş Meydanı Ön Kayıtları Başladı! Poster
Savaş Meydanı Ön Kayıtları Başladı! Poster

Netmarble Türkiye'nin tamamen Türkçe arayüz ve dil desteğiyle Android ve IOS mobil cihazlar için yayımladığı Savaş Meydanı oyununun ön kayıtları başladı. Kendi birliklerinizi oluşturarak aksiyon dolu savaşlar yapabileceğiniz oyun hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
05-12-2017

Netmarble Türkiye’den, aksiyon ve heyecan dolu yepyeni bir mobil strateji oyunu geliyor: Savaş Meydanı. Kendi birliklerinizi kurun ve onlara komuta edin.5 Aralık 2017 tarihinden itibaren ön kayıt yaptırın, sürpriz hediyeler kazanın.

Netmarble Türkiye’nin, aksiyon ve heyecan dolu yepyeni mobil strateji oyunu Savaş Meydanı ile oyuncular özgün savaş teçhizatları ve askerleri kullanarak kendi birliklerini kurup savaş stratejilerini geliştirecek ve birliklerine komuta ederek zafer kazanacaklar. Tamamen Türkçe içerik ve yerel karakterlerle oynanan Savaş Meydanı’na ön kayıtlar 5 Aralık 2017 tarihinde başladı. Ön kayıt yaptıran tüm oyuncular başlangıç hediyelerinin de sahibi olacak.

Yerel Kahramanların Komutanı Olun

Savaş Meydanı’nın Topçu Onbaşı, Kenan Komutan gibi yerel karakterlere ve yerel içeriğe sahip olması Türkiye’deki oyunculara ekstra oyun keyfi sunacak. Oyundaki rütbelerin gerçek askeri rütbelere göre ayarlanmış olması ise heyecanı artıracak.

Kendine özgü oynanış tarzı ve kart mekanikleri olan Savaş Meydanı, oyunculara hikaye modunda tek başına, sıralama modunda ise eş zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı savaşma imkanı veriyor.

Savaş Meydanı Ekran Görüntüsü

Netmarble EMEA CEO’su Barış Özistek oyunla ilgili olarak; “Savaş Meydanı oyununda oyuncular neredeyse göğüs göğse hatta kıran kırana karşılıklı çarpışacak. Heyecanlı nefes kesen bölümlerin olduğu savaş oyununun müthiş ilgi görmesini bekliyorum. Oyunda ayrıca Türk oyuncuların çok seveceği yerel karakterlere de yer verdik, bunları da çok yakında açıklayacağız. Tüm oyuncuları 5 Aralık 2017 tarihinden itibaren ön kayıt yaptırıp zaferden zafere koşmaya çağırıyoruz” dedi.

Savaş Meydanı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve ön kayıt yaptırmak için websitesini ziyaret edebilir, savasmeydani.com veya Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz

Toplam Okunma Sayısı : 3.373


Yorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!