Seven Knights Black Friday Etkinlikleri | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Seven Knights Black Friday Etkinlikleri Poster
Seven Knights Black Friday Etkinlikleri Poster

Sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights, Black Friday alışveriş festivalinde sürpriz etkinliklerle oyunculara hediyeler dağıtıyor. Yeni kahraman büyücü ve kostümlerin de oyuna dahil edileceği etkinliklerde satın alma gerçekleştirerek birbirinden değerli hediyeler kazanabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
28.11.2016

Netmarble Games, dünya çapında bir alışveriş festivali olan Black Friday şerefine, mobil RPG Seven Knights’ta özel etkinliklerin başlayacağını bugün duyurdu.

5 Yıldız Kahraman Seçici Hediye!

Öncelikle, 24 Kasım 2016 tarihinden itibaren bir hafta süresince oyun içi alışveriş yapan tüm Seven Knights oyuncularına 5 Yıldız Kahraman Seçici hediye edilecek.

Netmarble ayrıca, özel Yedi Şövalye kahramanlarını yüzde 100 verecek olan seçiciler satacak ve oyunculara ücretin bir kısmını iade edeceği Para-Üstü etkinliğini sunacak.

Yeni Kahraman Büyücü Sera

Seven Knights bir yandan da yeni kahraman Sera’yı oyuna ekliyor. Gölge Klanı’ndan bir büyücü olan Sera’ya, yağmurlu bir günde, büyü deneyi yaptığı sırasında yıldırım çarpıyor ve Sera gençleşiyor. Hayaletin Şımarıklığı, Hayaletin Gölgesi ve Yıldırım Gölgesi gibi yetenekleri olan bu karakter, oyunculara savaş sırasında yardımcı olacak.

Yeni kostümler geliyor

Oyunun eğlencesine eğlence katan kostümlere de güncellemeler geliyor. Mao Song, Daisy, Da Qiao ve Ace için gelen kostümler dış görünümlerini değiştirdikleri gibi, karakterlerin yeteneklerini de güçlendirecek.

Tüm dünyada son derece popüler olan Seven Knights, 400’den fazla çeşitte karakteri biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz bir mobil sıra tabanlı RPG oyunudur.

App Store | Google Play

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için Seven Knights websitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.217


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!