Seven Knights & Street Fighter İş Birliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Seven Knights & Street Fighter İş Birliği Poster
Seven Knights & Street Fighter İş Birliği Poster

Capcom'un piyasaya sunduğu Street Figter serisinin son bölümü olan Street Fighter 5, Netmarble'ın sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights ile yeni bir işbirliğine başlıyor. Ryu, Chun-Li, Akuma gibi sevilen 5 farklı karakterin ekleneceği Seven Knights artık daha çekişmeli maçlara sahne olacak.
Faaliyet Tarihi:
29.03.2017

Netmarble, mobil RPG oyunu Seven Knights’ın CAPCOM’un efsanevi dövüş oyunu Street Fighter V ile ortak bir çalışmaya imza attığını duyurdu. Street Fighter serisinin en yeni üyesi olan ve CAPCOM’un Şubat 2016’da piyasaya sürdüğü Street Fighter V, oyuncuların birbirleriyle rekabet ettiği popüler bir dövüş oyunu.

Street Fighter’dan 5 Yeni Karakter

Bu güncellemeyle birlikte Seven Knights’a, Street Fighter V’in popüler karakterleri RYU, CHUN-LI, KARIN, NECALLI ve AKUMA katılıyor. Hareketleri ve dış görünümleri orijinallerine uygun olarak tasarlanan bu beş karakter, beş ve altı yıldız versiyonlarıyla takımların yıldızı olacak ve oyunlar arasındaki işbirliğinin önemini vurgulayacak.

Oyuncular karakterlerin hikayesini rehberden öğrenebilecekler ve bu işbirliğine özel olarak tasarlanan kostümler sayesinde oyunu daha da eğlenceli hale getirebilecekler.

Street Fighter V Kahramanları Hediye

Bu işbirliğinin şerefine Netmarble, 23 Mart 2017 tarihinden itibaren iki hafta sürecek olan bir etkinlik düzenliyor ve oyuna giriş yapan tüm oyunculara 5 Yıldız Street Fighter V Kahraman Çağırma Bileti hediye ediyor.

Arena, Macera ve Kale Kuşatması gibi çeşitli oyun içeriklerine katılanlar 5 Yıldız Street Fighter V Kahraman Seçici’nin yanı sıra her çeşit ekipman ve gelişim malzemesi olan elementler de elde edebilecek.

Bu işbirliğinin şerefine Seven Knights, önümüzdeki iki hafta için toplam üç zindan açacak ve tüm katılımcılara işbirliği karakterleri için aksesuarlar verecek.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 400’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için Seven Knights websitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.569


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!