Shards of War Yeni Sentinel Vox’u Duyurdu‏ | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Shards of War Yeni Sentinel Vox'u Duyurdu‏ Poster
Shards of War Yeni Sentinel Vox'u Duyurdu‏ Poster

Bigpoint bugün ilk askeri temalı MOBA oyunu Shards of War'daki on birinci oynanabilir karakterini tanıtıyor. Kadın Sentinel Vox, göze çarpan karakter tasarımında görülebilecek ve beşe beş karşılaşmalara yeni bir soluk getirecek bir dizi yeni ve özgün özelliğe sahip.
Faaliyet Tarihi:
05.11.2014

Bigpoint bugün ilk askeri temalı MOBA oyunu Shards of War‘daki on birinci oynanabilir karakterini tanıtıyor. Kadın Sentinel Vox, göze çarpan karakter tasarımında görülebilecek ve beşe beş karşılaşmalara yeni bir soluk getirecek bir dizi yeni ve özgün özelliğe sahip.

Vox – Makinedeki hayalet

Bir tekno-organik virüsün bulaştığı Vox’un hızlı hareket ve şaşırtma teknikleri sayesinde kendisinden kaçmak oldukça zordur. Vox, ortalığı yıkıp geçiren Yerçekimi Kuyusu becerisi ile içine kapanıp yakınındaki tüm düşman sentinelleri büyük ölçüde yavaşlatabiliyor. Ayrıca Vox Kaydırma becerisi sayesinde ileri sıçrayıp yoluna çıkan tüm düşmanlara hasar verirken, Aşırı Şarj ile de bir koridordaki tüm düşmanların canını yakabiliyor.
Hasar emme ve hayatta kalma, bu tank sınıfı karakterin temel özellikleri arasında. Kuşandığı enerji kalkanı ile, ağır hasarları savuşturabilmektedir. Kalkan becerisi, verdiği her türlü hasarla kalkanının yenilenmesini sağlar. Vox’un nihai Dördüncü Boyut becerisi, yoluna çıkan Sentineli yavaşlatıp hasar veren bir bariyer oluşturmasını sağlar.

Biyoteknolojinin canlı düşmanlığı

Vox, Shard’ını yıkıp geçen Yapay Zeka imparatorluğunun tekno-organik virüsü bulaştığından beri tek tabancalığın vücut bulmuş hali oldu. Artık, bir zamanlar dostu ve müttefiki olan insan direnişinden kalanların güçlü bir düşmanı oldu.
Vox’un en büyük tehlikesi mantığı, savaş meydanındaki yetenekleri veya son teknoloji hafif silahları değil, makinelere hükmedebilmesidir. Makineler, Vox sayesinde hissetmeyi ve en önemlisi nefret etmeyi öğrendi.

“Vox, mevcut karakterlere eklenecek çeşitli heyecan verici Sentinellerin ilki. Bu sayede, oyuncuların her oynayışta oyundan yeni bir tat alabilmesini sağlayacağız.” diye belirten Shards of War Yapımcısı Linda Doan, önümüzdeki günlerde yeni Sentinellerin oyuna dahil olacağını ekledi.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.610


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!