Shards of War’dan Hediye Yağmuru | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Shards of War'dan Hediye Yağmuru Poster
Shards of War'dan Hediye Yağmuru Poster

Yeni içerikleriyle her geçen gün daha fazla oyuncuya ulaşan Shards of War, 17 Aralık'ta birbirinden güzel ve eğlenceli etkinliklere imza atmaya hazırlanıyor. Bu özel günde 4 kat tecrübe puanı kazanabilir, GameX SoW standında sürpriz hediyeler kazanabilir ve diğer özel etkinliklerde yer alabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
17.12.2015

Bigpoint’in yeni nesil askeri MOBA oyunu Shards of War‘un geliştirici ekibi, dereceli oyunların başlaması, yeni e-spor sitesi sow-esports.com’un açılması ve GameX’in başlaması şerefine 17 Aralık Perşembe günü bir çok sürprizle oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Bu sürprizlerin ilki, 17 Aralık’ta gün boyunca 4 kat tecrübe puanı kazanma şansı! Dereceli oyunlara katılabilmek için 30. seviyeye ulaşmaya çalışan oyuncular bu özel günde 4 kat tecrübe puanı kazanma fırsatı elde edecekler.

Bir diğer özel etkinlikse, Shards of War Rusya ve Türkiye toplulukları arasında oynanacak olan dostluk maçı. Shards of War Rusya topluluk yöneticisi ve oyuncularından oluşan karma takım, Türkiye topluluk yöneticisi Jahrein ve Türk e-spor oyuncularından oluşan karma bir takımla dostluk maçı oynayacak. Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak bu karşılaşma boyunca pek çok hediye de oyun severlerin olacak.

Ayrıca Türkiye genelinde merkezi noktalarda yer alan 100 internet kafede 17 Aralık günü boyunca oyuncuları ücretsiz oyun saatleri beklemekte. Üstelik kafelerdeki etkinlikler süresince Shards of War ekibinden birçok hediye kazanma fırsatı da var. Hangi internet kafelerin etkinliğe dâhil olduğunu öğrenmek için Shards of War forumlarını takip edebilirsiniz.

Ve son olarak, 17 Aralık’ta başlayacak GameX fuarındaki Shards of War standını ziyaret eden oyuncular hem Shards of War ekibiyle tanışıp sohbet etme hem de kendileri için hazırlanan hediyelere kavuşma şansını yakalayacak.

Etkinliklere katılmak ve birbirinden güzel hediyeleri kazanmak için http://tr.shardsofwar.com/ adresine girip, Shards of War‘a üye olmayı unutmayın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.328


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • can gürbüz says:

    dereceli maçlar ile birlikte güzel bir ahenk oluştu, ekip sürekli etkinlik yapıyor ama bazen hatalar oluyor oyunda. yılbaşına seninleyim sow

Yorum Yaz!