Silver Mixx Ödülü Netcom Medya İle Türkiye’de! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Silver Mixx Ödülü Netcom Medya İle Türkiye'de! Poster
Silver Mixx Ödülü Netcom Medya İle Türkiye'de! Poster

Netcom Medya, dünyanın en iyi dijital pazarlama kampanyalarını ödüllendiren ve bu sene 11. kez verilen IAB Mixx ödüllerinde Türkiye ilk kez "Oyun" kategorisinde Gümüş Mixx kazandırdı. Hasbro markası için Sanalika oyununda gerçekleştirdiği projeyle dünya devlerini geride bırakmayı başaran Netcom Medya'yı kutluyoruz.
Faaliyet Tarihi:
02.10.2015

IAB Türkiye Mixx Awards 2014 “Oyunlar ve Oyuniçi Reklamlar” kategorisinde Altın Mixx’i kazanan Sanalika ve Hasbro Nerf Zombie Avı & Nerf Rebelle Ajan Eğitimi projesi Amerika’da düzenlenen ve her sene dünyanın en başarılı interaktif kampanyalarını ödüllendiren IAB Mixx 2015 ödüllerinde “Oyun” kategorisinde, dünyanın en önde gelen rakiplerini geride bırakarak Gümüş Mixx ödülünü kazandı.

Kazanan projelerin dünyaya, dijital pazarlamada hangi yaklaşımların başarılı ve efektif sonuçlar getirdiğini kanıtladığı, bu alanda yol gösterdiği ve pazarın geleceğini işaret ettiği yarışmada bu sene Türkiye açısından bir ilk yaşandı.

Türkiye’nin en büyük sanal dünyası olan Sanalika’da Hasbro markası için Netcom Medya ve OMD Türkiye’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği “Hasbro Nerf Zombie Avı & Nerf Rebelle Ajan Eğitimi” projesi onlarca dünya devi rakibini geride bırakıp Gümüş Mixx kazanarak Türkiye’ye ilk kez bu kategoride ödül getirdi.

Türkiye’de, “Oyuniçi reklam” alanına spesifik olarak odaklanan tek Dijital Reklam Satış Ofisi olan Netcom Medya ve iş ortakları tarafından gerçekleştirilen projeler, 2013 yılında IAB Türkiye Mixx ödüllerinde “Oyuniçi Reklam” kategorisinin 3 ödülünü birden Bosch, Nestle ve Fanta projeleriyle, 2012 yılında ise Altın Mixx ödülünü Turkcell projesi ile kazanmıştı.

IAB Mixx Awards 2015 “Oyun” kategorisinde ödül kazanan projelerin videolarını bu linkten izleyebilirsiniz.

Toplam Okunma Sayısı : 2.371


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı