S.K.I.L.L. Special Force 2 ESL 2014’te! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
S.K.I.L.L. Special Force 2 ESL 2014'te! Poster
S.K.I.L.L. Special Force 2 ESL 2014'te! Poster

S.K.I.L.L. Special Force 2, 2 Şubat tarihinde Go4S.K.I.L.L. Cup ile E-Sport-Saison 2014'e giriş yapacak. Electronic Sports League (ESL) işbirliğiyle düzenlenen turnuva bu tarihten itibaren düzenli şekilde gerçekleşecek. Turnuva detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
23.01.2014

23.01.2014, Karlsruhe – Birinci Şahıs Nişancı Oyunu S.K.I.L.L. Special Force 2, 2 Şubat tarihinde Go4S.K.I.L.L. Cup ile E-Sport-Saison 2014’e giriş yapacak. Electronic Sports League (ESL) işbirliğiyle düzenlenen turnuva bu tarihten itibaren düzenli şekilde gerçekleşecek: Nişancı dostları her hafta gerçekleşecek turnuva turlarında 100’er Euro para ödülü ve aylık finale katılım için yarışacak. Burada ayın en başarılı sekiz ekibi 500 Euro para ödülü için mücadele edecek. Ayrıca tüm turnuva katılımcıları ROCCAT markalı harika oyun donanımları kazanma şansına sahip olacak. Final turları daima ilgili haftayı takip eden ayın ilk haftasında gerçekleşir ve ESL TV’de yayınlanacak. Go4S.K.I.L.L. Cup ile ilgili tüm ayrıntıları ve kayıt bağlantısını http://www.esl.eu/eu/skill-sf2/go4skill/ sayfasında bulabilirsin.

Hazır ol: S.K.I.L.L. – Special Force 2 E-Spor öncüsü olma yolunda

Dragonfly Geliştirici Stüdyosu’nun bu oyunu Kore’de Special Force 2 adıyla tanınıyor ve orada uzun zamandır en başarılı e-spor nişancılarından biri olarak kendine önemli bir yer edinmiş durumda. ESL işbirliği sayesinde S.K.I.L.L. Special Force 2 artık Avrupa’da da e-spor alanında öncü olma yolunda ilerliyor. S.K.I.L.L. Special Force 2‘nin geçen yıl Aralık ayında gerçekleşen ilk ESL Turnuvası Allstars Cup 2013’e toplam 178 ekip katılmıştı.

Başarımız tesadüf değil: S.K.I.L.L. Special Force 2 seri ve yoğun çok oyunculu mekaniği ve harika dengesi sayesinde e-spor için çok uygun«, diyor ESL Organizasyon Turtle Entertainment Go4S.K.I.L.L. Kupa Serisi, Topluluk ve Proje Yöneticisi Florian Schiekel. “Bu oyunla yıl boyunca düzenli olarak turnuvalar düzenleyeceğimiz için mutluyuz ve katılımcı sayısının da artmaya devam edeceğinden kuşkumuz yok” diye ekliyor Schiekel.

S.K.I.L.L. Special Force 2 ilk kez 2 Eylül 2013’te yayınlanmış olup şu an dokuz dil sürümü bulunmaktadır. Bu birinci şahıs nişancı oyununa bugüne dek yaklaşık iki milyon oyuncu kayıt oldu.

Hızlı ve çoklu oyuncu aksiyon oyunu, nişancı taraftarların gönülden arzuladığı her şeyi hizmetlerine sunar: çok sayıda silah ve ekipman eşyası, kişiye özel düzenlenebilen karakterler, çeşitlilik sunan haritalar ve çeşitli oyun modu yelpazesi. Unreal Engine 3 tabanlı S.K.I.L.L. Special Force 2 sayesinde gerçeğe yakın bir ses harikasının keyfini yaşayın: Silah sesleri Hollywood’un profesyonel ses tasarımcıları tarafından çekilmiş ve oyuna özgü düzenlenmiştir.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 400 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, online oyunları 50’den fazla dilde kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanısıra ödül almış İkariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 500 çalışan barındırır. Ayrıntılı bilgi için http://corporate.gameforge.com/.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.188


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı