S.K.I.L.L. Steam’de Yerini Aldı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
S.K.I.L.L. Steam'de Yerini Aldı! Poster
S.K.I.L.L. Steam'de Yerini Aldı! Poster

Türkçe MMOFPS oyunu S.K.I.L.L. – Special Force 2 devasa oyun platformu Steam'deki yerini aldı! Gameforge tarafından free2play olarak yayınlanan SKILL bir haftalık özel bir kampanyayla, yeni oyuncuların oyuna alışmasını kolaylaştıran iki eşya destesini %30 indirimle satışa sunuyor.
Faaliyet Tarihi:
21.05.2015

Karlsruhe, 20.05.2015 – Hızlı çok oyunculu aksiyon FPS oyunu S.K.I.L.L. – Special Force 2, şu andan itibaren Steam üzerinden oynanabilir. Gameforge, çıkışa uygun olarak bir haftalık özel bir kampanyayla, yeni oyuncuların oyuna alışmasını kolaylaştıran iki eşya destesini %30 indirimle satışa sunuyor.

DLC Destelerine Toplu Bakış

Piyade Paketi 14,99€ (10,99£)
– 30 Günlük VIP Paketi – Oyuncular 30 gün boyunca özel VIP silahlarının ve VIP kartlarının yanı sıra özel puan artırıcılara ulaşabiliyor.
– Başlangıç Paketi – Paket şunları içeriyor: “Infinity” adlı tabanca, flaş bombası M84, sis bombası M18 ve taktik savaş bıçağı.
– GROM – Sanal avatar Polonya özel kuvvetlerindeki bir askerin dış görünümüne bürünür ve yüzde 25 daha fazla deneyimin yanı sıra yüzde 15 daha fazla özel puan kazanır.
– Orman Kamuflaj Paketi – 30 günlük bir süre için kendi silahlarına ait altı kamuflaj spreyi. Renkler askeri kamuflaj desenlerine uygun olarak yapılmıştır.

Special Force Paketi 29,99€ (24,99£)

– 90 Günlük VIP Paketi – Oyuncular 30 gün boyunca özel VIP silahlarının ve VIP kartlarının yanı sıra özel puan artırıcılara ulaşabiliyor.
– Başlangıç Paketi – Paket şunları içeriyor: “Infinity” adlı tabanca, flaş bombası M84, sis bombası M18 ve taktik savaş bıçağı.
– GAFE Zırhlı Birim – Sanal avatar, ağır zırhlı bir askerin dış görünümüne bürünür ve bir koçbaşı ve bir cıvata makasıyla donatılır. Ayrıca yüzde 50 daha fazla deneyimin yanı sıra yüzde 30 daha fazla özel puan kazanır.
– Hayvan Kamuflaj Paketi – 30 günlük bir süre için kendi silahlarına ait altı kamuflaj spreyi. Renkler vahşi hayvanlara uygun olarak yapılmıştır ve silahlara hayvansı bir görünüm kazandırır.
– AWP – Oyunun hemen başında bu efsanevi keskin nişancı tüfeği seçilebiliyor.
– UMP 45 – Paket yakın dövüş için sana baştan itibaren çok etkili UMP45 makineli tüfeğe erişim sağlar.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.077


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı