Star Trek Online Delta Recruitment’ı Duyurdu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Star Trek Online Delta Recruitment'ı Duyurdu Poster
Star Trek Online Delta Recruitment'ı Duyurdu Poster

Star Trek Online Delta Recruitment, Iconian Savaşı için tasarlanmış olan oyun içi etkinliğinin tarihi açıklandı. Delta Recruitment etkinliği, son derece tehditkar bir kadim ırkın, Iconianların istilasına odaklanıyor ve bu son tehdit karşısında tüm birlikler göreve çağırılıyor. Kazanılacak tüm ödüller, Delta Recruitment'ın yeni kaptanlarını ve dolayısıyla ordu birliklerini daha da güçlendirmek için tasarlandı.
Faaliyet Tarihi:
02.04.2015

Bilimkurgu hayranları için son derece özel Uzay Yolu maceraları sunmak adına tasarlanan Delta Recruitment, aksiyon dolu bir etkinlik olarak Star Trek Online‘a damgasını vurmaya hazırlanıyor. Delta Recruitment etkinliği, galaksiyi yeniden yönetmek isteyen son derece tehditkar bir kadim ırkın, Iconianların istilasına odaklanıyor ve bu son tehdit karşısında tüm birlikler göreve çağırılıyor. Star Trek Online‘da 5 yıldır alttan alta devam eden ve oyunun içeriğini epey etkileyen anlaşmazlıklar iyice su yüzüne çıkıyor. Iconianlar, aylara yayılacak ve hikaye yanı çok güçlü bir savaş zamanı tecrübesi yaratarak, Star Trek Online kaptanlarını büyük tehlikeye atıyor.

Star Trek Online Delta Recruitment 2 Nisan’da Başlıyor

Perfect World Europe ve Cryptic Studios, Star Trek Online dünyasını yaklaşmakta olan Iconian Savaşı’na hazırlamak için tasarlanmış olan yepyeni oyun içi etkinlik Delta Recruitment’ı duyurdular. 2 Nisan’dan itibaren hem acemi hem deneyimli oyuncular, ücretsiz MMO Star Trek Online‘da 5 yıldan uzun süredir alttan alta devam eden savaşa adım attıkları andan itibaren pek çok değerli ödül kazanma imkanına sahip olacaklar.

Delta Recruitment etkinliği sırasında yaratılan yeni kaptanlar, oyunda ilerleme sağladıkları sürece teçhizat, hafta boyunca sürecek etkinlikler, geliştirme malzemeleri ve değerli sayılar kazanacaklar. Hem bireysel hem topluluk hedeflerinin yerine getirilmesiyle kazanılacak tüm bu ödüller, Delta Recruitment’ın yeni kaptanlarını ve dolayısıyla ordu birliklerini daha da güçlendirmek için tasarlandı.

Tüm eski oyuncuların bir Delta Recruit yaratmak için yeni bir karakter yuvasına sahip olacağını, kazanacakları yeni ödüllerin hesaplarındaki tüm karakterler için geçerli olacağını belirtelim. Böylece eski oyuncular yeni bir asker yetiştirirken eski karakterlerinin ilerlemesini hızlandırmayı da seçebilecekler.

Delta Recruits yeni karakterler ve oyunda yıllardır varolan karakterler arasındaki farkı büyük bir hızla kapatmak için tasarlandı. Delta Recruitment etkinliği, Star Trek Online‘a başlamak, daha önce başlayıp bıraktıysanız geri dönmek ve her geçen gün büyüyen Star Trek Online topluluğuna dahil olmak için 2 Nisan’dan itibaren tüm oyuncuların beğenisine sunulacak.

Oyuna girdiğinizde, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz efsanevi oyuncu Leonard Nimoy’un ardından oyuna eklenen Mr. Spock Anıtı’nı ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.030


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!