Star Trek Online: Delta Rising Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Star Trek Online: Delta Rising Yayında! Poster
Star Trek Online: Delta Rising Yayında! Poster

Efsane TV dizisi Star Trek'in MMO oyun versiyonu olan Star Trek Online ikinci güncelleme paketi Delta Rising ile bir çok yeniliğe kavuştu. Voyager dizisindeki olaylardan 32 yıl sonrasında geçen Star Trek Online: Delta Rising bilimkurgu severler için çarpıcı bir deneyim vaat ediyor.
Faaliyet Tarihi:
20.10.2014

Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan, Cryptic Studios’un geliştirdiği ücretsiz MMO Star Trek Online‘a ikinci geliştirme paketi, Delta Rising adıyla geldi. Paket, Star Trek hayranları için incelikle işlenmiş ve geliştirilmiş bir hikaye örgüsüyle birlikte tamamen yeni oynanış mekaniklerini ücretsiz olarak sunuyor.

Star Trek Online: Delta Rising, 1995-2001 döneminde yayınlanan “Voyager” dizisinde izlediğimiz olaylardan tam 32 yıl sonrasında geçiyor ve oyuncuları kadim bir Iconian geçidinden tehlikeli Delta Quadrant dünyasına gönderiyor. Oyunculara bu tuhaf ve ürkütücü dünyada orijinal “Voyager” ekibi destek veriyor. “Voyager” dizisinin yıldızları Jeri Ryan (Seven of Nine), Robert Picardo (The Doctor), Garrett Wang (Harry Kim), Ethan Phillips (Neelix) ve Tim Russ (Tuvok), Delta Rising için yeniden eski rollerine bürünüyorlar ve Tuvok, Uzay Gemisi Voyager’ın kaptan köşküne çıkıyor.

Star Trek Online‘ın baş yapımcısı Stephen D’Angelo, “Ekibimiz, Star Trek Online: Delta Rising ile, bilimkurgu hayranları için en çarpıcı deneyimi yaratma vizyonunu sürdürüyor” diyor. D’Angelo, Star Trek markasını almalarının sebebini ise, güçlü hikayeler yaratmak ve “Voyager”daki öykünün derinlerine inmek olarak açıklıyor. Tamamı Star Trek hayranlarından oluşan ekibi için bunun bir gurur kaynağı olduğuna da özellikle vurgu yapıyor.

Star Trek Online: Delta Rising’in getirdiği yenilikler hikaye anlatımı ile sınırlı değil. Bu genişletme paketiyle birlikte, oyunun dört yıllık geçmişindeki ilk seviye yükseltmesi de geldi. Oyuncular artık 60. Seviyeye ulaşabilecek, yeni seviye gemiler, daha güçlü donanımlar ve rütbeler alabilecekler. Ayrıca, Star Trek evreninden aşina oldukları Talaxian’lar, Ocampan’lar, Kazon ve ölümcül derecede tehlikeli Vaadwaur ile karşılaşabilecekler. Oyunu, bir Federasyon Kaptanı, bir Klingon Savaşçısı veya İmparatorluk şampiyonu olarak oynamak mümkün.

Star Trek Online: Delta Rising Kayıt Ol | Tanıtım Videosu | Facebook Sayfası

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.608


Yorumlar

2 yorum yapıldı
Yorum Yaz!