Steven Seagal, World of Warships’te! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Steven Seagal, World of Warships'te! Poster
Steven Seagal, World of Warships'te! Poster

Dünyaca ünlü tecrübeli aktör Steven Seagal yeteneklerini World of Warships'e taşıyor. Özel bir etkinlik ile oyuna "kumandan" olarak eklenecek olan Steven Seagal karakterine 10. seviye ve üzeri olan oyuncular verilen görevi yerine getirmeleri durumunda sahip olabilecek.
Faaliyet Tarihi:
02.11.2016

Steven Seagal’ın geçmişte savaş gemileriyle ilişkisi biraz şaibeli olsa da (bkz: Under Siege serisi) ünlü aktör bu süreçte gemiler hakkında epey deneyim kazanmışa benziyor. Öyle ki önümüzdeki günlerde Steven Seagal, World of Warships‘e özel bir etkinlikte oyun içi bir Kumandan olarak karşımıza çıkacak.

1 Kasım-14 Aralık tarihleri arasında sürecek etkinlikte hesap seviyesi 10 olan oyuncuları özel bir görev bekliyor. Gelişigüzel, Seviyeli, Takım ya da PvE savaşlara girip toplamda 70.000 XP elde ederseniz Steven Seagal, mürettebatınıza eklenecek.

Yanınızda Seagal olduğunda oyun içinde nasıl bir karizmaya sahip olacağınızı düşünün. Belki de sıradaki aksiyon filmi kahramanı sizsiniz.

Steven Seagal’ın World of Warships‘teki maceraları daha yeni başlıyor. Yeni maceralar için takipte kalın ve daha fazla bilgi için oyunun web sitesini ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.811


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!