Stone Age Begins Yayına Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Stone Age Begins Yayına Başladı! Poster
Stone Age Begins Yayına Başladı! Poster

Masaüstü oyunlarıyla olduğu kadar mobil oyunlarıyla da oyun severlerin gönlünü fetheden Netmarble, yeni oyunu Stone Age Begins'i Android ve IOS platformları için kullanıcıların hizmetine sunduğunu duyurdu. Dinazor yetiştirip çeşitli maceralara katıldığınız oyunun detaylarına haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
29.09.2016

Netmarble, sevimli dinozor karakterlerinin toplanıp büyütüldüğü mobil RPG oyunu Stone Age Begins‘i oyun severlerin beğenisine sunuyor.

Netmarble’ın sıra tabanlı mobil RPG oyunu Stone Age Begins, dinozor karakterlerinin toplanıp geliştirilmesini konu alan çok sayıda eğlenceli içeriği oyuncularıyla buluşturuyor.

Stone Age Begins‘te yer alan yüksek kalitede ve 3 boyutlu grafiklerle yaratılmış karakterler, gerçekçi ve kendilerine özgü yetenekleriyle dikkat çekiyor. Gerçek zamanlı takım, özel zindan ve lonca akını gibi oyuncular arasında hem rekabet yaratan hem de işbirliği gerektiren farklı içerikler, oyunu keyifli bir hale getiriyor.

Oyuna giriş yapan tüm oyunculara ulaştıkları seviyelere göre farklı ödüller dağıtacak olan Stone Age Begins, 29 Haziran’da Kore’de yayınlanmasından sonra App Store’da yalnızca 8 saat, Google Play’de ise yalnızca 6 saat içerisinde en çok gelir getiren oyunlar listesinin zirvesine oturdu.

Netmarble Games Chief Marketing Officer (CMO) Seungwon Lee, “Stone Age Begins, evcil hayvanlarıyla iletişim kurmayı seven oyunculara duygusal açıdan hitap ediyor ve kendi yarattıkları karakterler üzerinden yaratıcılık sunuyor. Netmarble, tüm oyuncularının keyif alması adına kaliteli içerikleriyle hizmet etmeye devam ediyor” dedi.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.302


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!