Stone Age Begins’e Yeni Bölüm! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Stone Age Begins'e Yeni Bölüm! Poster
Stone Age Begins'e Yeni Bölüm! Poster

Netmarble tarafından Android ve IOS cihazlar için yayımlanan mobil RPG oyunu Stone Age Begins, yeni güncellemesinde Fetih Müdür Bölümü ile birlikte Kafadarus seviyesini oyuncularıyla buluşturuyor. 4 oyuncuyla günde iki kez katılabildiğiniz Fetih Müdürü bölümü hakkındaki tüm detaylara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
01.11.2016

Netmarble’ın tur bazlı mobil RPG oyunu Stone Age Begins, son güncellemesinde dört oyuncunun müdürlerine karşı takım oluşturduğu Fetih Müdür Bölümü ile beraber yeni Dinolar’ın bulunduğu Kafadarus seviyesini oyun severlerin beğenisine sunuyor.

Stona Age Begins, oyuna eklenen Fetih Müdür Bölümü’nü Avu’nun Mağarası ve Ylang Yer Altı Tüneli bölgelerinde günde iki kez açarak 4 oyuncunun müdürlerini yenmek için takım oluşturmasını sağlıyor. Güçlü müdürler eşsiz ve vurucu taktikleri ile rastgele ortaya çıkıyor.

Fetih Müdür Bölümü’nü bitirdiklerinde tekrarlayan hediyeler kazanan Stone Age Begins oyuncuları, her yeni sezonun başında öncekinin en yüksek seviyesine göre ödüllendiriliyor.
Ayrıca, Kırmızı Kafadarus, Yeşil Kafadarus, Sarı Kafadarus ve Mavi Kafadarus olmak üzere kanatları ve iki kafası olan efsanevi 4 dino da Stone Age Begins’e ekleniyor.
Stone Age, tüm oyuncularına yeni Dinolar vereceği bir etkinlik de düzenliyor.

Stone Age Begins tanıdık Dino karakterlerini toplamanın ve geliştirmenin eğlencesini sunan ve strateji içeren bir RPG. 200 milyon indirme sayısına ulaşan efsanevi Stone Age Begins’i düzgün bir şekilde uyarlamayı başaran Netmarble, yenilikleri de içinde barındıran bir oyun yarattı.

Her karakterin yüksek kalite 3D grafikleri, renkli ve komik yetenekleri bulunan Stona Age Begins’te, hem takım ruhu, hem de mücadele ruhu bir arada bulunuyor.
Oyun ile ilgili daha fazla detayı Stone Age Begins resmi facebook sayfasında bulabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.444


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!