Team Turquality Razer İle Fan’larıyla Buluşuyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Team Turquality Razer İle Fan'larıyla Buluşuyor Poster
Team Turquality Razer İle Fan'larıyla Buluşuyor Poster

League of Legends'ta önemli başarılara imza atan eSpor kulübü Team Turquality 19 Mayıs'ta Razer sponsorluğunda oyun severler ile buluşuyor. GameExtra'da düzenlenecek olan etkinlikte TT ekibi ile tanışma ve birlikte oyun oynama şansı yakalayabilir, yarışmalara katılarak Razer'dan sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
19.05.2015

Oyuncu ekipmanları ve oyun deneyimini zenginleştiren yazılımlarda dünya lideri olan Razer, eSpor hayranları için çok özel bir etkinlik duyurdu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte, Türkiye’nin en iyi League of Legends takımlarından biri olan Team Turquality ekibi hayranlarıyla buluşacak. Günün adına ve anlamına yakışır bir şekilde, bol bol eSpor karşılaşmaları izleyeceğiz. Team Razer üyesi olan Team Turquality’nin başarılı sporcularıyla 19 Mayıs Salı günü 13:00-18:00 arasında, Bahçelievler’deki GameEkstra mağazasında buluşacağız.

Etkinlik boyunca, Team Turquality ekibi, hayranları ve eSpor severler çeşitli mini etkinliklerde bir arada olacak. Hayranlar ve TT ekibi maç yapacaklar. TT ve sihirdarların League of Legends maçlarında nasıl kapıştığını görür gibiyiz. Kazananlara ödül olarak Razer’ın oyuncular tarafından çok sevilen yenilikçi ürünleri Razer BlackWidow oyun klavyesi ve Razer Naga Chroma oyun faresi verilecek. Kazananlar ayrıca Team Turquality Gaming House’u ziyaret edecek. Etkinliğe katılan herkese Razer temalı sürpriz hediyeler de var!

Razer, eSpor’un henüz bir konsept olduğu günlerden bu yana en büyük destekçisi. Team Razer’da yer alan eSpor takımları hem ekip hem bireysel olarak dünyada milyonlarca oyuncu tarafından hayranlıkla takip ediliyor.

Razer geçtiğimiz yıl “Team Razer: Great Games” isimli bir belgesel yayınlamıştı. Belgeselin tanıtımı için gazetecilerle buluşan Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan ekibiyle birlikte eSpor’a dünya çapında verdikleri desteği şöyle anlatmıştı: “Razer’ın DNA’sında eSpor var dediğimizde çok ciddiydik. eSpor’a daha ilk günlerinden itibaren, yetişmekte olan profesyonel eSporcuları destekleyerek öncülük ettik ve en büyük turnuvalardan birkaçının büyümesine yardımcı olduk. Bu alanda büyümenin sürmesi için sürekli çalışıyoruz.”

Team Turquality’nin de üyesi olduğu Team Razer, dünyanın en prestijli ve başarılı eSporcularını aynı çatı altında toplayan seçkin bir oluşum. Team Razer üyesi sporcuların her biri olağanüstü yetenekleri ve dev rekabetin döndüğü ortamlarda başarılı olma hırsıyla öne çıkıyor. Team Razer üyeleri oyun sektörünün elçileri olarak tüm dünyayı geziyorlar ve dünyanın her bir köşesindeki oyuncular için daha iyi ortamların oluşması adına çalışıyorlar. Team Razer hakkında daha fazla bilgi almak ve takım ruhuna tanık olmak için Razer Team sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.597


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı