TERA: Rising Birinci Yaş Gününü Kutluyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
TERA: Rising Birinci Yaş Gününü Kutluyor Poster
TERA: Rising Birinci Yaş Gününü Kutluyor Poster

Gameforge tarafından yayınlanan MMORPG oyunu TERA: Rising 1. yaşını sürpriz etkinliklerle kutluyor. Zindan düşürme, akın zindanı, kuşatma savaşları ve Arborea'nın keşfi gibi çok sayıda değerli eşya kazanabileceğiniz etkinliklerin detaylarını yazının devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
03.05.2013

Jübile vesilesiyle oyun içi etkinlikler ve indirimler | 10 veya 20 oyuncu arası gruplar için yeni Akın Zindanları

03.05.2013 Karlsruhe – Başarılı Fantezi MMO’su TERA, 3 Mayıs’ta birinci yaşını kutlayacak. Bu vesileyle oyunculara bütün bir ay boyunca çok sayıda oyuniçi etkinler ve indirim kampanyaları sunulacak. Örneğin 3 – 6 Mayıs arası oyun dünyası Arborea’nın tehlikeli bölgelerini keşfetmek zahmete değecek. TERA‘nın kahramanları bu süre içerisinde düzenlenecek Zindan Düşürme Etkinliği’nde yükselmiş olan düşürme oranları sayesinde yığınla altın ve değerli eşyalar ele geçirebilecek. Tüm etkinlikleri görebileceğiniz tabloya şuradan ulaşılabilir: [www.tera-europe.com]

TERA, 3 Mayıs 2012 tarihinde Avrupa’da Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde start almıştır. Bu yılın şubat ayında TERA: Rising ismiyle de Free-to-Play modeline geçilmiştir. O zamandan beri yarım milyonun üzerinde yeni kullanıcı oyuna kayıt yaptırmıştır.

10 veya 20 oyunculuk yeni Akın Zindanı

Çok oyunculu muharebeleri sevenlerin hizmetine mayıs ayında bir Kelsaik Akın Zindanı sunulacak. Buraya günde sadece bir kere girilebilecek. 10’lu gruplar ayaz fırtınalarına göğüs gererken, 20 oyunculu gruplar da zindanın ateş fırtınalarından geçme mücadelesi verecek. Bu zorlukların üstesinden gelebilecek kahramanlar 14. seviyeye ait değerli teçhizat eşyaları kazanabilecek.

Kuşatma savaşları için 20-vs.-20 muharebe alanı

İlerleyen zamanlarda TERA’ya özel daha fazla heyecanlı içerikler olacak: 20-vs-20 grupluk yeni muharebe alanı, kuşatma savaşı odaklı olacak. Oyuncular bu modda güçlü kuşatma silahlarının yanısıra düşman kalelerine yukarıdan saldırabilmek için hava gemileri bile kulanabilecek. Yeni muharebe alanı 30. seviye üstü karakterlerin kullanımına açık olacaktır.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.449


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!