Therian Saga Artık Türkçe! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Therian Saga Artık Türkçe! Poster
Therian Saga Artık Türkçe! Poster

Virtys tarafından geliştirilen ve Gameforge tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı MMORPG oyunu Therian Saga; İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe'nin ardından Türkçe dil desteğiyle oyun severlerin karşısına çıkıyor. Kendi hikayenizi istiyorsanız Therian Saga tam size göre!
Faaliyet Tarihi:
25.07.2015

Karlsruhe, 20.07.2015 – Gameforge ve Geliştirici Virtys İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak oynanabilen tarayıcı tabanlı Therian Saga oyununu şu andan itibaren başka dillerde de hizmete sunuyor. Oyuncular artık bu orta çağ fantezi oyununu Türkçe, İspanyolca, İtalyanca ve Lehçe olarak da oynayabilecek.

Masaüstü Rol Yapma Oyunlarının Sihri

Therian Saga klasik masaüstü rol yapma oyunlarına odaklanır ve bireysel karakter oluşturmalarını ön plana alır. Rekabetçi ögeler ve klasik seviye atlamaları bu oyunda bulunmaz. Odak daha çok her kullanıcının kendi başına veya başka karakterlerle birlikte hikayenin akışı içinde ilerlemesidir. Oyun katı bir yol takibini öngörmez, tüm oyuncuların Therian Saga karakterleriyle ilişki kurarak kendine özel, bireysel bir macera yaşamasını ister.

İster huzurlu oduncu, ister çalışkan demirci veya maceracı savaşçı: Seçilebilen 30 yetenek ve çok sayıdaki meslek sayesinde karakter oluşturmalarına hiç sınır çizilmedi.

Bir Bakışta Therian Saga Özellikleri

– Klasik masaüstü rol yapma oyunu tarzında
– Seviye atlaması olmayan, kapsamlı ve serbest karakter düzenlemeleri
– Çok sayıdaki meslek sayesinde kahramanları arzu edilen şekilde düzenleme imkanı
– Keşfedilemyi bekleyen dev bir dünya

Therian Saga tanıtım videosunu bağlantıya tıklayarak Türkçe olarak izleyebilirsiniz. Therian Saga kayıt sayfasından oyuna kaydolabilir ve maceraya hemen bugün atılabilirsiniz.

Toplam Okunma Sayısı : 3.198


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı