Tiger Knight’a Gladyatör Arenası Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Tiger Knight'a Gladyatör Arenası Geliyor! Poster
Tiger Knight'a Gladyatör Arenası Geliyor! Poster

Kısa süre önce yayına başlamasına rağmen Steam'de en çok oynanan 100 oyun arasına girmeyi başaran MMORPG oyunu Tiger Knight ilk büyük güncellemesiyle yeni içeriklerine kavuşuyor. PvP savaşların yapılabileceği Gladyatör Arenası ve Roma İmparatorluğu sınıfı hakkında detaylı bilgiyi haber içeriğinde bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
02.12.2016

01.12.2016 – Çıkışının üzerinden bir ay gibi çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen Steam’de en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başaran Tiger Knight: Empire War için yeni güncelleme yolda.

Roma İmparatorluğu Savaşa Katıldı!

Oyuncuların uzun süredir oyuna eklenmesini istedikleri Roma İmparatorluğu bu güncellemeyle birlikte seçilebilir imparatorluklar arasına eklenecek. Elbette Roma İmparatorluğu denince ilk akla gelen şeylerden biri olan lejyonerler de oyunda yerini alacak. Oyundaki diğer imparatorlukların askerlerinin tarihi gerçeklere uygun biçimde modellendiğini düşünürsek, Roma’nın lejyonerlerinin de tarihi kıyafetleri, silahları ve taktikleriyle oyunda yer alacağını tahmin etmek zor değil.

Güncellemeyle birlikte oyuna iki yeni harita ve yeni bir oyun modu da eklenecek. Yeni haritalardan ilkinin adı Pont du Gard. Oyuncular bu haritada ünlü Pont du Gard Su Kemeri’nin heybetli manzarası eşliğinde birbirlerine üstünlük kurmaya çalışacaklar.

İkinci haritaysa Colosseum Warfare adlı yeni oyun moduna özel olacak ve tarihi Roma Kolezyum’unu oyuna taşıyacak. Şimdilik sadece görkemli bir arenada zafer kazanmak için mücadele edeceğimizi biliyoruz. Güncelleme hakkında daha fazla detay öğrenmek için yayınlanacak bir sonraki geliştirici günlüklerini beklememiz gerekecek.

Siz de bu eğlenceli oyunu denemek isterseniz, Tiger Knight indir sayfasından oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.684


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!