Tiger Knight’ı Romalılar Bastı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Tiger Knight'ı Romalılar Bastı! Poster
Tiger Knight'ı Romalılar Bastı! Poster

Aksiyon RPG oyunu Tiger Knight: Empire War'a merakla beklenen Roma İmparatorluğu güncellemesi 17 Şubat itibariyle geldi. Roma dönemine ait kıyafet, asker ve ortamların yer aldığı içerikler ile birlikte Rome Macrinus isimli özel bir paketin bulunduğu güncelleme hakkındaki detayları haber içeriğinden öğrenebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
17.02.2017

17.02.2017 – Steam’de yayınlanışıyla birlikte oyuncuların büyük beğenisini kazanan f2p aksiyon strateji PVP oyunu Tiger Knight: Empire War için geçtiğimiz Aralık ayında duyurulan Roma İmparatorluğu güncellemesi, 17 Şubat itibariyle oyundaki yerini aldı. Güncellemeyle birlikte oyuncular, yepyeni haritalar ve oyun modlarında, efsanevi Roma lejyonlarına komuta edebilecekler.

Daha önce Çin tarihindeki üç büyük krallığın askerlerini tarihi kıyafetlerini ve silahlarını büyük bir detayla modelleyerek oyuna ekleyen geliştiriciler, aynı özenli çalışmayı Roma lejyonerleri için de yapmışlar. Tarihi savaşların geçtiği mekânları da oyunun haritaları arasına katan güncelleme sayesinde, oyuncular Galya ovaları, Germanya’nın Kara Ormanlar’ı ve Kuzey Afrika’nın çölleri gibi her biri kendine has atmosfere sahip olan farklı coğrafyalarda rakipleriyle üstünlük mücadelesine girişecekler.

Roma denince akla ilk gelen mekanlardan biri olan tarihi Kolezyum’da oyundaki yerini almış. Hem de kendine has Arena oyun moduyla birlikte. Gladyatörlerin kimi zaman takımlar halinde tarihi savaşları canlandırdığı, kimi zaman kalabalık gruplara karşı çiftler halinde hayatta kalma mücadelesi verdiği arena Tiger Knight oyuncularının yeni favorisi olacak.

Çıktığı anda Steam üzerinde en popüler yeni oyunlar listesine Çin’de 1 numaradan giriş yapan Tiger Knight, aynı zamanda Roma güncellemesine özel yepyeni bir paket de sunuyor. Rome Macrinus Paketi adlı pakette yer alan Marcus Nonius Macrinus, birliklerinizin hızına ve defansına sağlam bir boost verecek. Özel Roma Generali Zırhı ise eşsiz tasamıyla ve heybetiyle savaş alanının tozunu attıracak generalleri bekliyor. Rome Macrinus Paketi’ni Steam üzerinden 39 TL’ye satın almak mümkün.

Oynaması tamamen ücretsiz olan Tiger Knight: Empire War’u indirmek ve Roma lejyonlarına komuta etmek için Tiger Knight indirme sayfasını ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.892


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!