Titan Savaşları Kapalı Beta Başlıyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
06.06.2014

Yeni nesil Türkçe MMORPG Titan Savaşları Online kaliteli grafikleri, devasa kale ve deniz savaşları, açık dünya sistemi, uçan binekleri ve diğer özellikleriyle kapılarını oyunculara açmaya hazırlanıyor. Kapalı Beta yayınına başlayacak oyunun ilk yayını 13 Haziran saat 10.00’da gerçekleşecek.

Kapalı Beta sürecinde oyuncular, sadece hafta sonları oyuna giriş yapabilecekler. Oyun her hafta Cuma gününden pazartesi sabahına kadar oynanabilecek. Bu süre zarfında da Titan Savaşları ekibi, oyuncuların tespit ettiği eksiklik ve hataların hafta içi düzenlenmesini yaparak hızlı bir ilerleme kaydetmeyi planlıyor.

Titan Savaşları Kapalı Beta Tarihleri:

CBT1 Açılma zamanı: 13 Haziran / 10:00
CBT1 Kapanma zamanı: 16 Haziran / 07:00

CBT2 Açılma zamanı: 20 Haziran / 10:00
CBT2 Kapanma zamanı: 23 Haziran / 07:00

Bu dönemde gerçekleştirilecek testlere bağlı olarak açık beta tarihi verilecek.

Online oyun dünyasına bomba gibi düşen Titan Savaşları Online açık dünya kavramını bir üst seviyeye taşıyarak şimdiden oyunculara farklı bir heyecan yaşatacak gibi görünüyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.691


Yorumlar

2 yorum yapıldı
  • Sertaç Aydoğan says:

    oynanması gereken mükemmel bir oyun arkadaşlar tavsiye ediyorum

  • Zafer says:

    Oyun çok iyi ilk kapalı betaya katılan biri olarak söyleyebilirim bunu.Bakmayın karalamaya çalışanlara . Skill sistemi , görev sistemi en azından oyun başında çok hoştu baymıyordu , upgrade sistemide güzel ne zor ne kolay risk alman gerekiyor , ama 1 hafta ugrasıp düsürdügünüz item kaybolmuyor fail olunca falan iyi yani 🙂

Yorum Yaz!