TOGED B2B Konferansı Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
TOGED B2B Konferansı Başlıyor! Poster
TOGED B2B Konferansı Başlıyor! Poster

Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED); 5-6 Şubat tarihlerinde sektörün tecrübeli isimlerini oyun geliştiricileriyle bir araya getiriyor. Gaming İstanbul (GİST) fuarında gerçekleştirilecek B2B konferansı hakkında detaylı bilgilere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
05.02.2016

Gaming İstanbul kapsamında 5-6 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek olan TOGED B2B Konferansı, sektörün tecrübeli isimleriyle geliştiricileri bir araya getiriyor.

02.02.2016 – Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED), Türkiye’deki dijital oyun sektörü açısından atılan en önemli adımlardan biri olan Gaming İstanbul Fuarı’nın bir parçası olacak. TOGED’in davetiyle bir araya gelen sektörün tecrübeli isimleri 5-6 Şubat tarihlerinde Gaming Istanbul ziyaretçilerine seslenecek.

Türkiye’deki oyun sektörünün mevcut durumundan ödeme sistemlerine ve kullanıcı alışkanlıklarına, sektördeki yatırım ve kuluçka imkânlarından dijital fikri hak yönetimi ve şirketleşmeye kadar pek çok farklı konu hakkında oturumların yapılacağı konferans tüm Gaming Istanbul ziyaretçilerine açık olacak.

5 Şubat Cuma günü European Games Group ve Alman İnteraktif Eğlence Yazılımları Ticaret Birliği (BIU) CEO’su Johannes Şevket Gözalan’ın açılış konuşmasıyla başlayacak konferansın konuları ve konuşmacıları şöyle olacak:

TOGED B2B Konferansı Konuşmacıları

Panteon CEO’su ve TOGED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ufuk Şahin’in açılış konuşmasıyla başlayacak konferansın ikinci günündeyse ve konu ve konuşmacılar şöyle:

TOGED B2B Konferansı Konuşmacıları

Tüm Gaming Istanbul ziyaretçilerinin katılımına açık olacak TOGED B2B Konferansı’na katılmak için ilave bir ücret ödemeye gerek olmayacak.

Toplam Okunma Sayısı : 3.256


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!