Türkçe MMOTPS Infection Strike Açılıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Türkçe MMOTPS Infection Strike Açılıyor! Poster
Türkçe MMOTPS Infection Strike Açılıyor! Poster

Yayınladığı Türkçe oyunlar ile önemli bir kitleye ulaşmayı başaran Oasis Games, yeni oyunu Infection Strike'ı duyurdu. TPS ve RPG özelliklerinin bir arada yer aldığı oyunda mekanik, zombi, cam ve saklambaç gibi farklı oyun modları ile binek ve kostüm sistemi gibi yenilikçi özellikler yer alıyor.
Faaliyet Tarihi:
10.10.2016

Sadece 27 MB boyutunda küçük bir kurulum dosyasıyla Kapalı Beta aşamasında oyuncuların bir hayli dikkatini çeken Infection Strike, 10 Ekim Pazartesi tarihi kapılarını tüm oyunculara açıyor. Oyun, güncel sürümüyde yeni oyun modları, silahlar ve ekipmanlar sunuyor.

RPG dünyasında Doktor K’nın yaydığı ölümcül virüs ve bu virüsle birlikte yarattığı Kıyamet Ordusu ile mücadele eden oyuncular, farklı görevler ve Boss etkinlikleri ile karakterlerini geliştiriyorlar. Oyuncular, sağ üst menüden kolayca oyunun FPS moduna geçip hem bireysel hem de takım savaşlarına katılabiliyorlar. Oyunda, sadece el bombası, sadece tabanca gibi eğlenceli modların yanı sıra oyuncuların mutasyonlu yaratıklara dönüştüğü Biyokimyasal modu yer alıyor

Siz de Infection Strike dünyasının ilklerinden olmak istiyorsanız buradan kurulum dosyasını indirip saniyeler içerisinde oyuna giriş yapabilirsiniz.

Toplam Okunma Sayısı : 5.748


Yorumlar

5 yorum yapıldı
Yorum Yaz!