Turtle Rock ve Perfect World El Sıkıştı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Turtle Rock ve Perfect World El Sıkıştı! Poster
Turtle Rock ve Perfect World El Sıkıştı! Poster

Geliştirdiği Evolve ve Left 4 Dead gibi oyunlar ile önemli başarılara imza atan Turtle Rock Studios ve başarılı oyun üreticisi Perfect World ortaklıklarını ilan etti. IP için PC ve konsolda AAA kalitesinde yeni bir oyun geliştireceklerini duyuran yetkililer işbirliği hakkındaki bazı detayları paylaştı.
Faaliyet Tarihi:
17.12.2016

Lider bir online oyun üreticisi olan Perfect World Europe B.V. ve eleştirmenlerden olumlu not alan Left 4 Dead ve Evolve ile tanınan Turtle Rock Studios bugün ortaklıklarını duyurdular ve IP için PC ve konsolda AAA kalitesinde yeni bir oyun geliştireceklerinin haberini verdiler. Yoğun bir online işbirliği aksiyonuna sahip bu çok gizli birinci şahıs nişancı oyunu Turtle Rock’ı tekrar en iyi olduğu işin başına getiriyor.

Turtle Rock Studios’un Başkanı ve Genel Müdürü Steve Goldstein, “Turtle Rock nihayet bizim değerlerimizi paylaşan bir iş ortağı buldu” dedi. “Ücretsiz oyun sektörüne ilk adımımızı atmamızla birlikte AAA kalitesinde oyunlar yapabileceğimizi ve milyonlarca oyuncuyu memnun edebileceğimizi kanıtladık. Artık çalışmalarımızı iki katına çıkarıyor ve büyük oynayarak yepyeni bir evrende geçen yeni bir oyun geliştiriyoruz. Söz konusu oynanış kalitesi olduğunda köklerimize dönüyor ve en iyi olduğumuz alana – gerçek anlamda mükemmel, her anı aksiyon dolu online oyun tasarımına dönüyoruz. Bu çok gizli oyunumuzu Left 4 Dead’in (bazı açılardan) ruhani varisi olarak adlandırmak bence uygun olacaktır ancak bu oyun tamamen yeni bir dünyada geçen yepyeni bir IP olarak baştan yaratılan yeni bir deneyimdir.

Biz ‘taklitçi’ oyun üreticileri değiliz, o yüzden co-op FPS alt türünü sarsacak ve bu oyunla çıtayı yükselteceğiz. Bu yolculuğa ücretsiz oyun sektöründe lider, bizim AAA kalitesine olan bağlılığımızı paylaşan ve bize oyunu kendi tarzımızla özgürce tasarlama imkanı sunan Perfect World gibi bir üretici ile çalıştığımız için çok şanslıyız.”

Perfect World’te Küresel Yayıncılık sorumlusu olan Kıdemli Başkan Yardımcısı Yoon IM, “Bu çok efsanevi olacak” dedi. “Perfect World’ü neredeyse on yıldır geliştiriyoruz, harika oyunlar yapmak için daima güçlü geliştirme uzmanları arıyoruz. Cryptic, Tuque, Runic ve Unknown Worlds gibi geliştirme uzmanları ile çalışmaktan gurur duyuyoruz. Turtle Rock ile ortaklık kurmak ve onların yeni IP’sini portföyümüze katmak tek kelimeyle müthiş bir gelişme. Bir yayıncı iş ortağı olarak Turtle Rock’a tam destek olmayı ve onların yeni oyunlarını çıkarmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Turtle Rock’ın yeni oyunu tam gaz hazırlanıyor. Kesin duyuru henüz kararlaştırılmamış durumda ve şirket, üretimi hızlandırıyor ve kendi saflarına katacağı yeni yetenekler arıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.996


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!