TwelveSky 2 Orhangazi Sunucusu Açıldı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
09-05-2012

TwelveSky 2 – Rise of the Sky Clan

Amsterdam, Hollanda (9 Mayıs 2012) – MAYN Games TwelveSky 2 – Rise of the Sky Clan isimli ücretsiz (Free-to-Play) MMORPG oyununda yeni Türk sunucusunu (“Orhangazi”) hizmete açtı. Orhangazi Suncusu 9 Mayıs 2012 tarihinde 06:30’dan itibaren hizmete açılmıştır.

MAYN Games TwelveSky 2 – Gök Kavimin Yükselişi isimli oyunun Avrupa yayıncısıdır. “TwelveSky 2 – Rise of the Sky Clan” İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan, heyecan verici bir Devasa Online Oyun (MMORPG)’dur. Her yaz Avrupa ve Türkiye sunucuları arasında amansız mücadelelerin yaşandığı PvP odaklı “Malazgirt Savaşı” isimli karşılaşmalar düzenlenmektedir.

Orhangazi Sunucusu Açılış Etkinlikleri

– EXP Artışı
– Seviye yarışması
– GM Etkinlikleri: Boss-Saklambaç-Yarış
– Sosyal Medya Yarışmaları: Facebook-Youtube-Raidcall
– 40% Bonus hanpara Promosyonu
– Ücretsiz Başlangıç Paketi

Yeni oyuncular düzenlenen Seviye Yarışması ile çeşitli hediyeler kazanabilir. GM etkinliklerine katılarak eğlenceli zaman geçirip özel hediyeler kazanabilirler! Sosyal Medya Yarışmalarında yeteneğinizi gösterebilir ve Ücretsiz Başlangıç Paketi kazanabilirsiniz!

TwelveSky 2 – Rise of the Sky Clan Nedir?

“TwelveSky 2 – The Rise of Sky Clan” adrenalin pompalayan bir Devasa Online Oyun (MMORPG)’dur. Kadi m Doğu’da, oyuncular asırlık bir çatışmanın içinde üç farklı, savaşan Kavim’e dağılmışlardır. Yeni bir kavmi tekrardan oluşturmaya odaklanarak, oyuncular oyuncular ya kardeşlerinin onuruyla savaşmalı veya ihtiyaç duyduklarında onlara sırt çevirmelidir. Şaşkına çeviren ölümcül dövüş teknikleriyle, egzotik silahlarla, zırhlarla ve evcil hayvanları barındıran sağlam bir savaş sistemi ve çok daha fazlası, “TwelveSky 2” en iyi PVP yapılabilen oyunlar arasındadır.

MAYN Interactive Pte Ltd. Hakkıında

Mayn Interactive Ücretsiz Online Oyunlar sektründe en iyi olmak için çalışmaktadır. Sayısız devrimiçi iş uygulamalarını kullanarak yoluna kararlı bir şekilde devam etmektedir. Diğer yapım firmalarının aksine MAYN daha esnek, uygulanabilir ve mobil üretim oluşturmak için çalışır.

ALT1 Co., Ltd. Hakkında

2002 yılında kurulan ALT1, Eski ismi ile Gigassoft Şimdi Güney Korenin en başarılı oyun geliştiriçikerinden biridir. TwelveSky 2 – Rise of the Sky Clan’ın Kore pazarındaki başarısından sonra, ” TwelveSky 2 – Rise of the Sky Clan” şimdi İngilizce uluslararası bir hedef kitleye mevcuttur.

Toplam Okunma Sayısı : 4.974


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı