Ulusal League of Legends (LOL) Turnuvası | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
15-09-2012

Ulusal League of Legends (LOL) Turnuvas GameX’de Başlıyor

Riot Games Türkiye, E-spor kültürünü geliştirme amaçlı çalışmalarının ilki olan ödüllü bir turnuvaya da ev sahipliği yapıyor. 15 Eylül’de başlayacak olan elemelerden birinci olarak çıkan sekiz takım 5-7 Ekim tarihlerinde GAMEX’te yapılacak olan resmi lansman sırasında final mücadelesi için buluşacak.

Turnuvaya Katılım

Turnuvamıza ister internet üzerinden isterseniz de oyun merkezlerinden katılabilirsiniz. Ev rahatlığında turnuvaya katılmak isteyen Sihirdarlar için elemelerimiz ESL Türkiye (www.esl.eu/tr) ve Efsaneler Ligi (www.efsanelerligi.com) üzerinden gerçekleşecektir. Eleme maçlarında elde ettiği zaferleri etrafındaki herkesle paylaşmak isteyen Sihirdarlar ise İstanbul, İzmir ve Ankara’da belirlediğimiz internet kafe ve turnuva mekânlarında elemelere katılabilirler.

İnternet kafe ve turnuva mekanlarındaki elemeler turnuva sunucusu üzerinden yapılacağı için mevcut hesabın hangi sunucuda olursa olsun, elemelere katılabileceksiniz.

ESL Türkiye

ESL Türkiye üzerinden geniş katılımlı yapılacak elemelerde East ve West sunucularından birer şampiyon takım GAMEX’teki finallere katılma şansı yakalayacak. Bu maçlarda ESL ve Riot Games’in birlikte geliştirdiği özel turnuva sistemi kullanılacak. ESL üzerinden nasıl takım yaratıp turnuvaya katılabileceğini öğrenmek istiyorsan, alttaki linki tıklayarak bilgi alabilirsin.

http://www.esl.eu/tr/news/202659

Efsaneler Ligi

Türkiye’nin League of Legends topluluk sitelerinden Efsaneler Ligi.com’un EU West sunucusunda düzenleyeceği turnuvanın galibi GAMEX’te şampiyonluk için yarışacak. Eğer Efsaneler Ligi’nin düzenlediği elemelere katılmak istiyorsan 10 Eylül tarihine kadar kayıt olabilirsin.

İnternet Kafe ve Oyun Merkezleri

Bu noktalardaki elemeler ise Riot Games tarafından sağlanacak turnuva sunucusu üzerinden yapılacak. Böylece hem East hem de West sunucusundan elemelere katılan takımlar birbirlerine karşı oynayabilecekler. Her bir eleme noktasının birincisi GAMEX’e katılma hakkı kazanacak.

Elemelerin düzenleneceği tarihler, şehirler ve mekanlar şöyle:

• 15 Eylül – İstanbul – GameEkstra* (Tel: 0212 442 22 33)
• 15 Eylül – İzmir – Milky GameArea (Tel: 0232 442 31 09)
• 22 Eylül – Ankara – Chatlak Cafe (Tel: 0312 232 06 42)
• 22 Eylül – İstanbul – Beşiktaş Adeks* (Tel: 0212 227 57 78)
• 29 Eylül – İstanbul – Kadıköy Adeks (Zoccos)* (Tel: 0216 330 00 97)

* Turnuvaya katılım ücretsiz olacaktır. Ancak işaretli internet kafeler ekstra ücret talep edebilirler. Ekstra ücret ödemek istemeyen Sihirdarlar online elemelere katılabilirler. Elemelerin kayıt prosedürleri ve ücretler ile ilgili sorularınızı eleme noktalarıyla paylaşabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.597


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı