Valhalla Online Açıldı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Valhalla Online Açıldı! Poster
Valhalla Online Açıldı! Poster

Beta sürecini başarıyla tamamlayan Valhalla Online, Yoozoo tarafından Türkçe dil desteğiyle yayımlanmaya başladı. RPG türündeki Valhalla Online'da detaylı yetenek ve rün sisteminin yanı sıra oyun içi sınıf değiştirme imkanı da bulunuyor.
Faaliyet Tarihi:
20.02.2019

İsmini Valhalla efsanesinden almış olan, PC ve Web üzerinden oynanabilecek olan Valhalla Online Kapalı Beta dönemini başarıyla tamamladıktan sonra Türkiye’de yayınlanmaya başladı! Yoozoo Türkiye ofisi tarafından tamamen Türkçe olarak yerelleştirilen ve oyun severlere oldukça eğlenceli bir PVP deneyimi yaşatmaya hazırlanan Valhalla Online, yeni nesil bir web tabanlı aksiyon RPG olarak karşımıza çıkıyor.

1 aylık ön kayıt ve beta sürecini başarıyla geçiren Valhalla Online; MMORPG tarihinde henüz görülmemiş oyun içi sınıf değiştirme olanağı, ekipman çeşitliliği ve üretimi, detaylı yetenek ve rün sistemi ile başarının yalnızca yükleme ve oyunda vakit geçirme ile elde edilmediğini gözler önüne seriyor.

Çok sayıda oyun içi görev, zengin içerik ve PVP alanları ile oyunculara, oyunda oldukları süre boyunca dolu dolu zaman geçirtecek olan oyunda ayrıca, Elmas Madeni, Muhafız Madeni gibi elde edilmesi güç nesneleri barındıran özel etkinlikler de heyecanın dozunu en üst seviyeye taşıyor. Etkinlikler arasında belki de en dikkat çekici olanların başında sunucu 7 gün etkinlikleri geliyor.

Her güne özel görev etkinliklerinin yanı sıra özel zindanlara ait görevler, sıralama ve yükleme etkinlikleri ile birlikte düzinelerce ödül dağıtacak oyun bu konuda oldukça iddialı görünüyor. Tüm bu özelliklerin yanında, özel yetenek animasyonları ve yakınlaştırma özelliği gibi yeni eklentilerle de oyunculara daha gerçekçi bir oynanış hissi sunulması hedefleniyor.

Valhalla Online Türkçe olarak yayımlanan resmi sitesinde oyun ile ilgili tüm rehber içeriği, görselleri ve aktüel haberleri bulmak mümkün.

Aksiyon oyunlarına ilgi duyan ve yeni nesil RPG oyunu Valhalla Online’ı denemek isteyen tüm oyun severleri 18 Şubat 2019 tarihinde açılacak Odin sunucusu ile birlikte mücadelenin tadını çıkarmaya davet ediyoruz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.424


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!