Vodafone İle 25.000 Zula Altını Kazanma Şansı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
09.03.2019

Lokum Games ve Vodafone işbirliğiyle Zula‘ya özel olarak gerçekleştirilen bu etkinlikte Vodafone Freezone üyeleri 1.500 ile 25.000 Zula altını kazanma şansı yakalıyor! Vodafone FreeZone üyelerinin yararlanabildiği bu kampanya sayesinde haftalık ya da aylık Gamer Paketi alan Freezone kullanıcıları Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden kendilerine özel promo kodu alarak ücretsiz Zula altınlarına kavuşabilirler.

Nasıl Ücretsiz Zula Altın Kazanabilirim?

Ücretsiz Zula altını kazanmak için tek yapmanız gereken Vodafone FreeZone Gamer Paketi satın almak. Bu paket sayesinde Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptığında Zula promo koduna sahip olabilir ve kodu kullanarak Zula Altın kazanabilirsin.

Vodafone FreeZone Gamer Paketi Zula Altın Promo Kodu Nasıl Alınır?

Gamer Paketi aldıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasına girerek menüden “Avantaj Cepte” sayfasına girin ve arama kutusuna “Zula” yazın. Sonuçlardaki “Hediye Vodafone Freezone Büyük Kasa” bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki “Hediye Kodunu Al” butonuna basın. Ekrana çıkan Katılım şifresini kopyalayarak hesap.zulaoyun.com üzerinden veya oyun içerisinden kodunu girebilir ve 25.000’e kadar Zula Altın kazanabilirsiniz.

Vodafone İle 25.000 Zula Altını Vodafone İle 25.000 Zula Altını Vodafone İle 25.000 Zula Altını Vodafone İle 25.000 Zula Altını

Etkinlikten sadece Vodafone Freezone üyeleri faydalanabilmektedir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 10.014


Yorumlar

8 yorum yapıldı
Yorum Yaz!